Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Будь-який сайт може бути ще ефективніше

Будь-який сайт може бути ще ефективніше Маркетинговий аудит сайту - це пошук можливостей виправити те, що працює погано і зробити краще все інше. Мета професійного аудиту сайтів - підвищення користі від сайту для бізнесу, а не аналіз заради аналізу. Особливо корисно провести аудит напередодні редизайну старого і через деякий час після запуску нового сайту. Звичайно нові сайти створюються «всліпу», орієнтуючись лише на смаки і інтуїцію замовника і веб-дизайнера. Дотепер підключення маркетолога до створення сайту не є загальноприйнятим стандартом. Вподальшому власники сайтів дивуються, чому відвідуваність залишається низькою або продажі млявими. Починаються спроби щось виправити або «розкрутити» сирий продукт, а це - самі розумієте - великі гроші і багато втрачених днів і тижнів.

За даними, основні проблеми, виявлені компаніями при вивченні статистики сайту стали: невелика кількість відвідувачів (78%); малий відсоток конвертації «відвідувач-клієнт» (71%); високий рівень «відмов» (тобто перегляду тільки однієї сторінки сайту – 47%); мала глибина перегляду (31%). Якщо резюмувати сказане, то головна проблема сайтів – низька якість трафіку і нездатність сайту «продати» товар, послугу або бренд компанії.

Попередній аналіз сайту дав би менше приводів для майбутніх розчарувань.

Нарешті, аудит сайту знижує витрати на SEO, пошукову оптимізацію. Якісний сайт оптимізувати методами SEO і простіше, і швидше, і дешевше, не кажучи про те, що показник конвертації «Відвідувач/Клієнт» на якісному сайті завжди кращий, ніж на розкрученому напівфабрикаті.

Наприклад, термін просування нового сайту до перших місць в Яндексі збільшився до одного року внаслідок ускладнення алгоритмів і зростання конкуренції. Сайт, що пройшов маркетинговий аудит і оптимізацію, може скоротити цей період до декількох місяців.

Початок Ринок аудиту: очікування клієнтів

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції