Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Facebook-комерція набирає обороти

10 серпня 2012 р.

Facebook-комерція набирає обороти Марина Деміна

Facebook-комерція тепер уже не просто красиве і модне слово, але і реальність. Як показують дані дослідження, в другому кварталі 2012р. розмір прибутку компаній малого і середнього бізнесу, що використали соціальну мережу як інструмент продажів, збільшилася на 38%. На 26% виросла кількість інтернет-магазинів, що запустили маркетингові кампанії в Facebook.

В середньому, інтернет-магазини, які використовували Facebook як додатковий інструмент до свого сайту, змогли збільшити частку продажів з соцмережі до 22% (+5% в порівнянні з першим кварталом).

Дослідження включає 40 тис. компаній малого і середнього бізнесу з 174 країн, що використовують Facebook-додаток для магазинів Ecwid.

Я вважаю, що дослідження справедливе переважно для західної аудиторії, - говорить Ліна Удовенко, управляючий директор Advertos. - Російський малий і середній бізнес тільки-тільки починає приходити до думки, що Facebook може бути ефективним маркетинговим каналом, і робити на цьому ринку перші кроки, услід за гігантами. Більш того, розуміння соціальних мереж як інструменту продажів є не у всіх. Та і продавати через соціальні мережі можна далеко не все. Компанії, що в основному прийшли в Facebook зараз використовують його в PR цілях, як канал комунікації з їх аудиторією, працюють над впізнанністю бренду. Поки не багато хто з них може похвалитися тим, що вони розглядають, і не тільки розглядають, але і навчилися використовувати цей медіаканал як канал продажів.

Йде процес становлення російського ринку, тому бізнесу тільки належить відкрити потенціал Facebook як маркетингового каналу. Недавно, Facebook запустив в Росії Special Offers. Це абсолютно новий інструмент для російського ринку. До цього його успішно упровадили в США і Великобританії. По суті справи цей функціонал, при наборі популярності і його грамотному використанні, може звести нанівець купонні сервіси, які зараз переживають і так не найлегші часи. Інтернет-магазини тепер зможуть розповідати про знижки і спеціальні акції, стимулюючи продажі за допомогою цього інструменту. Зараз Facebook обкатує цю технологію з компанією GetTaxi, яку можна віднести до представників середнього бізнесу. Впевнена, що за їх прикладом підуть і інші новатори.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції