Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Facebook-комерція: особливості поведінки покупців

21 серпня 2012 р.

Facebook-комерція: особливості поведінки покупців Жанна Рожкова

Інтернет-магазин, вбудований прямо в Facebook, - реалія наших днів, яка вже мало кого дивує. Багато рітейлерів вже успішно освоїли f-commerce (наприклад, ASOS), інші тільки замислюються. Але більшість брендів єдина в думці: це працює! Проте при створенні інтернет-магазина в соцмережі варто врахувати декілька моментів – покупці в Fb відрізняються від покупців у звичайному інтернет-магазині.

Компанія Payvment, яка займається електронною комерцією в Facebook, перед створенням власного f-магазина Lish вивчила поведінку користувачів в соцмережі і одержала цікаві дані, які згодом були реалізовані на практиці.

Користувачам цікаві тренди

90% кліків здійснюється по розділу «Тренди» в лівій нижній частині сторінки. Товари саме в цій секції привертають більше уваги, ніж наприклад, у верху і центрі.

У випадку з магазином Lish компанія вирішила сфокусуватися виключно на популярних товарах. Користувачам пропонується підбірка трендів на основі покупок, відгуків, переглядів і інших сигналів.

Соціальним покупцям не потрібні корзини

За даними Payvment, на 1 корзину доводиться в середньому 1,1 товарів на суму 25$. Це означає, більшість користувачів заходять в додаток, знаходять товар, який їм сподобався, купують і йдуть.

Для Lish була придумана наступна ідея: можливість купувати товари в один клік - що може бути краще для імпульсних придбань?

Друзі дійсно впливають на рішення про покупку

Конверсія посилань з товарами складає близько 3,6%. Конверсія звичайного інтернет-магазина – в середньому всього 1-2%. На думку фахівців Payvment, друзі впливають на рішення користувачів купити ту або іншу річ – посилання в новинній стрічці як не можна краще сприяє спонтанним придбанням.

Lish дозволяє користувачам запостити товар з відповідним смайлом (всміхнений, байдужий, такий, що спохмурнів) в Timeline, тікер і новинну стрічку.

Наприкінці хочеться відзначити, що користувачі Facebook також люблять нестандартні і оригінальні пропозиції і прийоми. Відмінний приклад - кейс компанії Heinz, яка вмудрилася не тільки продати в соцмережі кетчуп і суп, але і серйозно розширити базу підписчиків.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції