Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Facebook Timeline для брендів: тепер і в мобільних

17 липня 2012 р.

Facebook Timeline для брендів: тепер і в мобільних Марина Деміна

Facebook і Timeline для брендових сторінок в мобільній версії. Про це портал Inside Facebook повідомив користувач з Австралії. Він відмітив «Хроніку», зайшовши з мобільного пристрою на одну із сторінок. На сторінках наших співтовариств ми поки змін не відмітили.

Як видно на скріншоты, новий дизайн відрізняється від звичайної сторінки тим, що є фото обкладинки, а в розділ «Про компанію» поміщається більше інформації. Завдяки таким змінам користувачі одержують чіткіше уявлення, на яку сторінку потрапили. Кнопка Like, розтягнута практично на весь екран, як би натякає приєднатися до сторінки бренду, якщо ви ще цього не зробили.

Але давайте будемо відверті: наскільки часто ви заходите з мобільних пристроїв на сторінки брендів (за умови, що ви не SMM-фахівець і не власник бренду)? Швидше за все, рідко, а може бути, і взагалі ніколи. Якщо користувач заходить в соціальну мережу з мобільного пристрою, його цікавлять нові повідомлення, кількість лайків до його постів і інформація в новинній стрічці. Цілеспрямовано з телефону переходити на сторінку бренду, не будучи зацікавленою особою, - це щось з розряду фантастики. Крім того, як показали останні дослідження, формат Timeline ніяк не впливає на призначену для користувача активність. Тому сенс «Хроніки» для мобільної версії в даному випадку тільки в тому, щоб порадувати власників сторінок новим дизайном і в тому, щоб мобільна версія соціальної мережі не відрізнялася від десктопної.

А ви як думаєте? Чи є користь брендам від введення Timeline для мобільної версії Facebook?

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції