Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Інші гримаси «чорного» PR

Інші гримаси «чорного» PR З минулого року набирає популярність схема «Псевдо-коментарі». Вона направлена на підрив авторитету відомої або активної інтернет-персони. Такою персоною може бути керівник або менеджер компанії, який проявляє помітну активність в мережі: веде блог, виступає на онлайн-семінарах, публікує статті і т.д. Недоброзичливці публікують від імені цієї людини відверто дурні, спамерські або провокаційні коментарі на різних майданчиках. При цьому в псевдо-коментарях дається посилання на сайт або блог «автора».

У бізнесі поки небагато персонажів, що ведуть активне мережеве життя, тому схема «Псевдо-коментарі» не має такого сильного впливу на імідж компанії, як негатив у форумах. Проте, на жаль, її чекає велике майбутнє.

З своєрідною формою «чорного» PR довелося зіткнутися. Один з прес-релізів про тенденції PR був опублікований у ряді видань. Через деякий час стали приходити здивовані листи від редакторів з вимогою пояснити, чому вкрали дані для прес-релізу з результатів дослідження міжнародної компанії. З'ясувалося, що редактор популярної розсилки «Просування сайту. Професійні поради експертів» Людмила Кудрявцева в своєму блогі послалася на якусь Дарину Батухтіну, яка один в один процитувала прес-реліз, але приписала його авторство іншій компанії. З незрозумілих причин, Людмила не стала уточнювати інформацію, і в блогі недвозначно звинуватила в плагіаті. Пост Кудрявцевой починався такими словами:

Російський ринок SEO. У мене немає слів.

Точніше є, але всі нецензурні.

От так широко, на одному непідтвердженому прикладі деякі «професіонали» малюють чорною фарбою весь ринок SEO. Агентству вдалося довести, що ніякого дослідження в природі не існує, а Дарина Батухтіна недобросовісно процитувала прес-реліз. Можливо, вона не постаралася уникнути згадки конкуруючого агентства. У будь-якому випадку, Дарина визнала свою провину і написала спростування своїм словам. Якби не швидка реакція на скоростиглий пост в чужому блогі, могли бути зіпсовані відносини з рядом авторитетних ІНТЕРНЕТ-ЗМІ.

Продовження Схема «Помилковий профайл»

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції