Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Як висновок

Як висновок Ніколи не віддавайте підготовку рекламних матеріалів повністю на відкуп дизайнеру. Фахівець з реклами і маркетолог повинні бути в компанії дизайнерами №1. Або творчими директорами: називайте, як хочете. Вони повинні бути генераторами ідеї у вигляді техзавдання, і за ними повинно бути останнє слово відносно всіх елементів реклами: формату, відтінків, зображення, тексту і шрифтів.

Де б не розташовувався банер, і якої би він не був форми, йому доведеться конкурувати з рештою реклами і з елементами дизайну сторінки. Чим простіший дизайн, тим більше шансів на те, що банер буде помічений і не стане перетягувати всю увагу на себе. Використовуйте яскраві, сильні кольори для фону і тексту. Важливо, щоб вони контрастували з рештою фарб сайту. При цьому обмежуйте свою фантазію кількістю відтінків. Вибір кольору часто визначається набором корпоративних кольорів. Якщо ваш фірмовий колір – бежевий або ясно-блакитний, вам буде непросто зловити чийсь розсіяний погляд. Інша справа, стиль Coca-Cola: їх червоно-білий дует помітний в будь-якому оточенні.

Я розумію, що корпоративні правила часто ставляться вище ефективності, але постарайтеся розбавляти пастельні відтінки чимось помітнішим. У підборі відповідного кольору допоможуть спеціальні книги і сайти на тему ідеальних колірних поєднань.

І, нарешті, найголовніше. Рекламний банер повинен ясно говорити про наступне: що за продукт або послуга рекламуються, в чому вигода від їх використання, що робити (заклик до дії). Загалом, нічого нового. Це стандартні вимоги до кожної реклами. Проте, дуже рідко попадається інтернет-реклама, яка містить всі чотири елементи змісту. Нині в банерній рекламі помітно переважання дизайну над змістом. Рекламодавці вважають, що красива картинка примусить клікнути на банер, а потім «ми їм все розповімо». Навіть якщо так, зміст посадочної сторінки повинен в точності відповідати обіцянці, даній в рекламі.

Початок Придворна реклама

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції