Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Вища популярність технічного аудиту

Вища популярність технічного аудиту Вища популярність технічного аудиту пояснюється його тривалішою історією на ринку. Близько 70% опитаних сказали, що їм зрозуміла мета технічного аудиту, і лише 58% те ж саме висловили про маркетинговий аудит. Позначається недолік інформації і новизна послуги на ринку. Із зростанням конкуренції і скороченням бюджетів на рекламу зростає потреба в підвищенні ефективності сайту як інструменту бізнесу, тому експерти прогнозують підвищення інтересу до маркетингового аудиту.

При замовленні технічного аудиту 93% опитаних понад усе цікавлять чинники, які впливають на пошукове ранжирування. На другому місці (61%) – швидкість завантаження сайту і його елементів. На третьому (59%) – робота форм і інших активних елементів сайту. Найрідше (близько 23%) компанії надають значення помилкам коду, які слабо впливають на комерційну ефективність сайту (т.з. відповідність стандартам).

Як показують результати опитувань, як і раніше питання SEO домінують в свідомості бізнесу. Все, що не має відношення до пошукової оптимізації, поки має менший пріоритет. Цікаво, що проблема відповідності стандартам W3C (письменність коду) хвилюють власників сайтів найменше, якщо вона не заважає комерції. У бізнесу немає ні часу, ні бажання відволікатися на малозначимі правила «інтернет-правопису».

При замовленні маркетингового аудиту пріоритети розташувалися таким чином: 88% стурбовані юзабіліті, навігацією і структурою сайту, 71% цікавлять рекомендації по поліпшенню дизайну, близько 68% - текстів. Найрідше (приблизно 13%) компанії замислюються про зручність сайту для людей з обмеженими можливостями і власників старих версій браузерів.

Власники сайтів не проти використовувати останні досягнення веб-будівництва, навіть якщо частина аудиторії не готова гідно їх оцінити через повільне інтернет-з'єднання, старих версій браузерів або відсутність передвстановленого софтвера. Про людей з обмеженими можливостями взагалі рідко хто замислюється, оскільки вони не є цікавою для бізнесу платоспроможною аудиторією. У цьому Рунет дещо відрізняється від «буржуйнета», де питання соціальної відповідальності інтернет-проектів стоїть гостріше і обговорюється частіше.

Зручність користування сайтом, швидкість знаходження потрібної інформації і відповідність сучасним тенденціям в дизайні – актуальніші питання. Теоретично, контент (тексти, аудіо і відео) також важливі для кожного сайту, проте дотепер багато сайтів є візитками і вітринами, а нечисленні тексти створюються майже виключно в цілях пошукової оптимізації. Окрім цього, багато компаній не готові вкладатися в якісний контент, замовляючи тексти малопрофесійним і недорогим «наповнювачам»-фрілансерам. експерти прогнозують зміни і на даному фронті. Зниження значущості традиційного SEO у зв'язку з ускладненням алгоритмів Яндекса і Google, а також необхідність в комплексному підході до оптимізації сайту змінить відношення до контенту.

60% готові проводити аудит сайту 1 раз на рік, 31% - один раз в 1,5-2 роки, інші – 1 раз в півроку. У найбільшій частоті аудиту зацікавленіші інтернет-магазини, ніж корпоративні сайти. По визнанню респондентів, частота в першу чергу залежить від вартості аудиту.

Продовження Будь-який сайт може бути ще ефективніше

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції