Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Рейтинг аккаунта

Рейтинг аккаунта Рейтинг авторитетності можна як ускладнювати за рахунок додавання нових змінних у формулі, так і спрощувати, розглядаючи окремі змінні. Візьмемо такий параметр, як рейтинг аккаунта. Дивно, наскільки рідко замовники надають йому значення. «Нульовий» аккаунт з мінімальною кількістю повідомлень не викликає довіри. Варто йому висловитися про яку-небудь марку позитивно, як його тут же починають підозрювати в зангажованості. Аккаунти з високим рейтингом користуються великою пошаною. Для того, щоб підняти рейтинг, треба не тільки брати активну участь в житті форуму з різних питань, але і періодично одержувати бали від інших форумчан за цікаві і корисні пости. Останнє особливо важливо для оцінки ефективності SMM-просування. Порівняйте два повідомлення у форумі у відповідь на питання «Який склопакет вибрати?»:

Повідомлення №1. Зверніть увагу на вікна [назва марки]. Сам недавно поставив тещі, вона дуже задоволена. Вдома тепло і тихо.

Повідомлення №2. Якщо вам пропонують однокамерний склопакет але з К-склом і аргоном то слід задуматися. По своїх теплозахисних характеристиках воно і в правду не буде сильно поступатися двокамерному склопакету, проте постраждає шумоізоляція.

Що стосується теплопередачі, то енергозберігаючий склопакет буде навіть краще, ніж двокамерний. А ось по звукоізоляції гірше. Всякий майстер рекомендуватиме вам те, що йому вигідніше. Якщо у вас квартира виходить вікнами на проїжджу частину або кафе, то ставте двокамерний склопакет. Часто енергозберігаючими склопакетами з пластиковими вікнами хочуть обдарувати ті фірми, які їх виготовляють.

У енергозберігаючого скла є ще один істотний мінус. Так на ньому напилення металізоване, то там де стоять вікна пвх, мобільний телефон погано ловить і ще радіохвилі неважливо проходять. Такі склопакети будуть корисні, якщо у вас вікна виходять на південну сторону і цілий день сонце нагріває квартиру, перетворюючи її на піч. А для інших випадків поставте двокамерний склопакет і у вас буде і тихо і тепло. Я сам живу в [назва міста], вікна виходять на захід. Коштує звичайний склопакет [назва марки]. Без покриттів і газу. Вдома тепло і не шумно. Вважаю, що для середньої смуги в самий раз.

Друге повідомлення одержало «Спасибі» і додаткові бали від інших учасників і допомогло підвищити рейтинг аккаунта. У другому прикладі рекламні вуха були надійно заховані дійсно змістовним і корисним повідомленням, на тлі якого згадка бренду замовника була і доречною, і переконливою. Одержані бали стали тому підтвердженням. Багато форумів відображають кількість одержаних «Спасибі» кожним конкретним учасником, що дає йому більше сміливості для просування товарів і послуг.

Інший приклад: спілкування на тему бразильського догляду за волоссям.

Повідомлення №1. Бразильське випрямляння вже рік в Росії. Для придбання препарату звертайтеся до представника компанії [назва компанії і телефон], Ганна Володимирівна.

Повідомлення №2. Днями на своїй шкурі - або точніше, волоссі - з'ясувала, що бразильці розбираються не тільки у футболі і самбі. Ризикнула і вперше в житті зважилася на бразильське випрямляння волосся. Сама назва бентежила: де Бразилія, а де нові технології.

Виявилось, що випрямляння по бразильській системі спеціально створено для місць, де волосся постійно схильне до стресів (підвищена вологість, сонце, солона морська вода, повітря кондиціонерів). Ну, в нас - сонця і моря небагато, зате стресів хоч відбавляй.

До бразильців волосся у мене було неодноразово промеліроване і дуже посічене і тонке на кінцях після родів. Зараз волосся не впізнати - блискуче, рівномірне по структурі від коріння до кінчиків. Загалом, просто не віриться! Що особливо вразило: раніше після миття треба було і кондиціонер, і маску покласти і розчесати можна було не без труда, а зараз взагалі немає цієї проблеми, помила тільки шампунем і в путь.

Стиліст обіцяє мені ефект на 5-6 місяців. Можна фарбувати, укладати, завивати і так далі. Тільки з солоною водою обережніше. При купанні в морі перевірю, зважаючи це. Повірю, але перевірю, як мовиться. На море поки не планую, але і в цьому випадку, говорять, допомагає маска для волосся спеціальна.

Але вже зараз задоволена своїм зовнішнім виглядом, як слон... Вже не як пухнаста кішечка.

І знову друге повідомлення одержало більше подяк від учасників. Аккаунти в соціальних медіа – справжній актив компанії. Чим вони старше і «прокачаніше», тим більше віддача для просування товарів і послуг. Для соціальних мереж і сервісів мікроблогінгу додаткового значення набуває кількість «френдів» (друзів). Авторитетність Twitter-блогера залежить не тільки від кількості «фолловерів» (послідовників), але і від відношення їх кількості до кількості власних підписок блогера. Наприклад, Twitter-блоггер, що має 1000 підписчиків і підписався на 2000 інших блогерів володіє меншим авторитетом, ніж блогер з 1000 підписчиків і 500 власних підписок.

Продовження Інші параметри: активність обговорення теми, ...

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції