Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Ринок аудиту: очікування клієнтів

Ринок аудиту: очікування клієнтів Ринок аудиту сайтів в нас тільки починає зароджуватися. До кризи головним і практично єдиним напрямом був т.з. технічний аудит, який рідко є самостійною послугою і виявляється в рамках SEO-оптимізації або редизайну сайту. Головне завдання технічного аудиту – підвищити видимість сайту в пошукових системах, і, як наслідок, залучити більше відвідувачів. Також технічний аудит займається пошуком помилок в коді, чинників, які знижують швидкість завантаження і т.д. Основними постачальниками послуги технічного аудиту є веб-розробники і SEO-компанії.

З початком кризи в інтернет-маркетингу пробиває собі дорогу новий для Рунета напрям – маркетинговий аудит сайту, який відповідає за підвищення ефективності самого сайту, поліпшення показника конвертації «Відвідувач/Клієнт» і зростання продажів.

До числа головних питань маркетингового аудиту входять наступні:

Наскільки ефективний сайт? Що заважає його ефективності? Як її підвищити?
Як відвідувачі користуються сайтом?
Чому вони не роблять того, заради чого створювався сайт?
Як сприймають посилання на сайт (сніппет) користувачі пошукових систем?
Чи зручно користуватися сайтом?
Чи зрозумілі тексти? Чи переконливі вони?
Який функціонал варто додати, а який тільки займає місце?
Як поліпшити дизайн, навігацію і контент? Як підвищити юзабіліті?
Чим сайт в кращу і гіршу сторони відрізняється від сайтів конкурентів?
Що говорять про сайт і компанію в інтернеті?
Що робити, щоб на сайт було цікаво заходити партнерам і представникам ЗМІ?
Як налагодити зворотний зв'язок з різними групами цільової аудиторії?
Як збільшити видимість сайту в соціальних медіа (форумах, блогах, мікроблогах, RSS-каталогах, сервісах закладок і т. д.)?

Частка маркетингового аудиту на тлі таких «монстрів» інтернет-маркетингу як SEO, контекстна реклама або просування в соціальних медіа невелика.

Недавно, було проведено дослідження, наскільки затребуваний аудит сайтів вітчизняним бізнесом. Тут постаралися відповісти на питання: які форми аудиту є найцікавішими для корпоративних сайтів і інтернет-магазинів, а також з якою метою бізнес замовляє аудит сайтів. В опитуванні взяли участь 110 компаній з різних галузей бізнесу. Дослідження є одним з небагатьох, яке хоч би якось описує ситуацію на даному ринку.

На думку експертів, в інтернет-маркетингу наступає період т.з. комплексного аудиту, тобто всестороннього аналізу сайту як з технічної, так і з маркетингової точки зору. Достатньо нашвидку проглянути сайти крупних SEO- і маркетингових агентств, щоб відзначити наступний факт: на новому ринку маркетингового і комплексного аудиту починається неспішна боротьба за клієнта. Послуга з аналізу сайту починає входити в основне меню майже всіх компаній, які займаються просуванням в інтернеті. Процес тільки почався, проте його ескалація не за горами. Інтерес до маркетингового і комплексного аудиту пов'язаний з кризою і посилюванням вимог до ефективності сайту з боку бізнесу. Багатьом компаніям стає ясно: недостатньо створити сайт і висунути його на перші місця за допомогою пошукової оптимізації.

Близько 43% опитаних назвали найбільш актуальним для себе маркетинговий аудит, а 54% - технічний. 3% не бачать необхідності в аудиті.

Продовження Вища популярність технічного аудиту

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції