Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

SEO: куди рухаємося?

SEO: куди рухаємося? Декілька представників відомих SEO-компаній дали відповідь на питання: чи збираються SEO-компанії впокорювати Америку, в яку сторону розвивати SEO-агентство, як криза вплинула на кількість фрілансерів, як зміряти ефективність оптимізації, чи користуються SEO-компанії інсайдом, скільки коштує консультація оптимізатора.

Не зупинятимося на специфічних оптимізаторських темах, які навряд чи будуть цікаві читачам. Хочемо підсумувати висновки про тенденції ринку SEO, яких дійшли експерти в процесі обговорення.

SEO-фахівцям Рунета нічого робити за кордоном.

По-перше, тут ринок розвивається набагато активніше, ніж там. Ще 2-3 роки тому рідкісний менеджер був здатний розшифрувати абревіатуру SEO, а зараз один з наших клієнтів, який ледве управляється з вікнами на екрані свого ноутбука і невпевнено стукає по клавішах, добре уявляє собі, що таке оптимізація і навіщо вона йому потрібна. Чи то ще буде! Ринок росте не всупереч, а завдяки кризі. На Заході, як мовиться, все устаканилось і різкого збільшення клієнтської бази не передбачається.

По-друге, принципи роботи там відрізняються від принципів тут. Як влучно виразився один з експертів: «Там посилання проставляються вручну індусами, всі на всіх стукають в гугл». Немає звичних нашому оптимизатору бірж-монополістів (таких як Sape, Mainlink, Міралінкс і т.д.), натомість практикується ручна праця аутсорсерів. Робиться упор на внутрішні чинники і просування за допомогою контенту, а не на закупівлю посилань. Зараз ми поволі рухаємося в ту ж сторону, так що у нас захоплюючі перспективи.

По-третє, конкуренція. Ну навіщо нам вливатися в тісну штовханину західного SEO. У нас навіть для нових SEO-компаній і фрілансерів є місце. З початком кризи останніх стало більше, зокрема завдяки розвитку сервісів автоматизованого просування.

Продовжуючи думку про фрілансерів і невеликі контори. Тенденція SEO така, що клієнт втрачає інтерес до чистого SEO і починає вимагати більш комплексний підхід, з набором інструментів інтернет-маркетингу. Одинаки навряд чи осилять комплексне просування, тут потрібна підтримка агентства.

Інша справа, що агентства можуть залучати для вирішення конкретних завдань фрілансерів, а значить і для них завжди знайдеться місце на ринку, що росте. Буває, що невигідно роздувати штат, коли є налагоджені зв'язки з хорошими професіоналами.

Продовження Чи є доступ до інсайдерської інформації з Яндекса?

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції