Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Схема «Помилковий профайл»

Схема «Помилковий профайл» Також одержує розвиток схема «Помилковий профайл», коли на різних майданчиках створюються сторіночки, нібито належні компанії або її представникам. Дана схема одержала друге дихання у зв'язку із зростанням російськомовного Twitter. «Чорні» піарники створюють мікроблоги відомих компаній або людей з двома цілями: поширювати негативну інформацію і переманювати частину цільової аудиторії з сьогодення Twitter-блога фірми на підроблений.

Свого часу піддався «атаці» навіть Дмитро Мєдвєдєв: хтось під виглядом його прес-служби створив аккаунт на Twitter. Причому, там публікувалися цілком адекватні речі, суть полягала в другому. Ru_medvedev «фоловив» користувачів, ті підписувалися у відповідь, вдоволені увагою президента, відразу після чого ru_medvedev їх «розфоловив». У Twitter такі дії справляють негативне враження, і тому на адресу помилкової прес-служби президента стали з'являтися гнівні записи.

Криза і безробіття, що виросло, дали новий поштовх схемі «Поганий працедавець». Відвідуваність робочих сайтів виросла, а разом з цим виріс інтерес до відгуків про працедавців. Тепер разом зі скривдженими співробітниками і під їх личиною на компанії все частіше «скаржаться» конкуренти. Найбільш часті теми «незадоволеності»: низька зарплата, переробки, невиконання обіцянок і контрактів, психологічний тиск і незаконні звільнення без компенсації.

За даними інтернет-маркетингу, в 2009 році більш третини (38%) компаній відчули на собі дію негативної або помилкової інформації, яка у вигляді відгуків цілеспрямовано розповсюджується у форумах, соціальних мережах, блогах і соціальних медіа. Очікується, що ця цифра ростиме в наступних роках разом із зростанням кількості і витонченості «чорних» PR-схем.

Можна рахувати боротьбу з інтернет-негативом напрямом №1 не тільки в интернет-PR, але навіть в SEO (пошуковій оптимізації). Можна скільки завгодно просувати сайт компанії засобами пошукової оптимізації, проте майбутній клієнт обов'язково зверне увагу на сусідні посилання, які ведуть на викриваючі пости.

Ігнорувати відгуки – означає ігнорувати «голос вулиць», який у нас робить на бізнес набагато більший вплив, ніж на політику. Якщо компанія не присутня у вигляді позитивних відгуків, означає, в мережі цілком господарюють її конкуренти і недоброзичливці, а потенційні клієнти потрапляють до них прямо в розкриті обійми.

Продовження Методи роботи з відгуками

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції