Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

У соціальних мережах дуже багато реклами

У соціальних мережах дуже багато реклами До рекламного (брендованого) контенту відносять такі види інформації як офіційні новини компанії, повідомлення про знижки і акції, пропозиції купити товар або послугу. На думку фахівців, брендована інформація у співтовариствах повинна складати не більше 40% від всього об'єму контенту.

Користувачів соцмереж більшою мірою цікавить небрендований (інформаційно-розважальний) контент. До нього відносять корисні поради, посилання на тематичні статті, фото і відео, гумор, конкурси, опитуання і так далі. Частка небрендованого контенту повинна складати не менше 60%.

Переважання рекламної інформації утрудняє залучення нових читачів і підписчиків, такі групи не користуються популярністю і відрізняються невисокою активністю аудиторії у вигляді коментарів і "лайків".

Групи в соцмережах з переважаючими інформаційно-розважальними матеріалами стають пізнавальним і захоплюючим джерелом знань про компанію або бренд. Тут не тільки можна дізнатися більше, ніж на корпоративному сайті, але також поставити питання і поділитися думкою. Результат - глибші знання про компанію і велика лояльність до неї.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції