Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Абзац

21 січня 2013 р.

Абзац Не завжди слабкі автори починають статтю з фрази "Ні для кого не секрет, що...". Але дуже часто вона мається на увазі. Наприклад, перший абзац статті вони починають з міркувань про всім відомі банальності. Я не про ті банальні істини, які відомі тільки фахівцям, а про такі, які знайомі всім (або всій ЦА). Наприклад: "Сонце сходить на сході", "Місяць - супутник Землі" і т.п.

Щоб не бути голослівним, приведемо декілька прикладів, які попалися на одному сайті. Шукаючи список сервісів соціальних закладок, знайшовся сайт з каталогом більшості таких російськомовних сервісів, ніби всім відомих Bobrdobr і Memori.

Що там побачили? Логотип сервісу і перший абзац опису праворуч від нього.

Решту частини опису можна прочитати, клікнувши по посиланню. Але не кожен буде це робити! Більшість відвідувачів каталогу постараються скласти враження про сервіс по перших пропозиціях опису. А що ми там знаходимо? Якась пустопорожня балаканина ні про що. "В Інтернеті сотні мільйонів сторінок. І ось питання - як знайти ті, що дійсно потрібні, серед безлічі подібних? У такій ситуації могла б допомогти рекомендація знайомих. Але їх компетентність не абсолютна і рекомендація не завжди вичерпна." Та що ви говорите? Відкрили нам очі, чесне слово! Ще приклади з того ж каталога:

Для кого призначені ці тексти? Для людей, які вперше відкрили браузер? Для тих, хто не підозрював про корисні властивості закладок?

А ось опис нижче склала грамотна людина. З перших пропозицій зрозуміло, чим даний закладний сервіс відрізняється від всіх інших.

У цій статті приведено багато прикладів і дані декілька порад. Наприкінці ми запропонуємо ще одну раду: не плутайте написання текстів з копірайтінгом. Не кожна людина, здатна складати букви в слова, а слова в пропозиції.

Копірайтінг - це професія, якою повинні займатися тільки фахівці, що добре розуміють закони маркетингу, інтернет-продажів і веб-юзабіліті. Визначене це не "дешеві" фрілансери з бірж, що беруть по "100 рублів за текст". Вибираючи копірайтера, подумайте про те, що вам потрібно: багато дешевих"букв" чи продажі. Початок Яким повинен бути контент?

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції