Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Інші параметри: активність обговорення теми, ...

Інші параметри: активність обговорення теми, ... Ми рекомендуємо підраховувати не тільки загальний рейтинг авторитетності, але і враховувати найбільш важливі параметри окремо. Іншим таким же серйозним параметром, як рейтинг аккаунта, є активність обговорення теми. Чим більше постів збирає тема, тим вона ефективніше. Наприклад, повідомлення на форумі «Що буде з блогами в 2010 році?» зібрало 8 повідомлень, а тема «5 шляхів до збільшення продажів інтернет-магазина на 50%» - 16. Таким чином, ми одержали підказку, які теми викликають найбільший інтерес у цільової аудиторії, і які пости мають найбільший потенціал ефективності.

Проте, якщо звернути увагу на кількість проглядань теми, то можна одержати ще глибшу інформацію про її потенціал. Пост про блогах заробив більше 1200 переглядів, а пост про інтернет-магазини – близько 900. Блогосфера цікавить учасників форуму, але у них є більше приводів і знань для того, щоб обговорювати роботу інтернет-магазинів. Це підтверджує доля поста під назвою «Рейтинг блогів про інтернет-маркетинг»: 656 переглядів і 0 повідомлень.

Далі, підрахуйте кількість посилань, які вдалося розмістити у форумах і інших соцмедіа. Традиційно модератори не схвалюють розміщення посилань на ресурси Рунета. Проте вміло, до місця вставлене посилання має шанс бути пропущеним церберами інтернет-форумів. Таке посилання не вплине серйозно на пошукові позиції сайту, зате залучить додатковий цільовий трафік. Кожне повідомлення з посиланням повинне сприйматися як особливе досягнення SMM-кампанії і зараховуватися за два. Один з кращих способів одержати посилання – це запропонувати до викачування файл або електронну книгу. Наприклад, на маркетинговому форумі E-xecutive.ru під темою «Веб-аналітика» ховалося посилання на електронну книгу, що зібрала практичні статті на тему аналізу ефективності сайту. Тема привернула близько 2000 переглядів і 38 відповідей.

Якщо соціальне медіа не закриває свої сторінки від індексації, то пости потрапляють в мережу, привертаючи нових читачів з пошукових служб. Наприклад, за запитом «ноутбуки відгуки» на першому місці в Яндексі розташована сторіночка сервісу відгуків сайт.ru. Пости, які можна знайти за допомогою пошуку, також повинні одержувати додатковий бал за ефективність.

Додатковий бал можуть одержувати повідомлення, які містять ілюстрації із зображенням просувних товарів або послуг.

Зараз на ринку стали з'являтися невеликі компанії і фрілансери, які обіцяють просування у форумах за допомогою наперед прокачаних аккаунтів. Схема їх роботи така: вони одержують техзавдання від замовника і розподіляють роботу серед великого числа низькооплачуваних виконавців. Завдання виконавця – всього лише опублікувати пост за заданим шаблоном. Такий конвєєрний підхід небезпечний тим, що робить ставку на віялове бомбардування однотипними повідомленнями без жодної пошани до критеріїв якості. До тих пір, поки компанії купуватимуть SMM «на вагу», штампувачі не залишаться без роботи.

Всі перераховані вище способи оцінки ефективності SMM акцентують увагу не стільки на кількості, скільки на якості повідомлень. Штампування тут не доречне: воно не підвищить ні рейтинг авторитетності компанії, ні рейтинг аккаунта, не залучить нових «френдів» і не породить змістовну дискусію навколо повідомлення. Запропонований нами підхід тільки починає проторювати собі шлях в інтернет-маркетингу, але ми сподіваємося, що він стане стандартом SMM.

Початок Нові критерії ефективності SMM

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції