Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Alibaba розділиться на 25 «стартапів»

14.01.2013 17:52

Alibaba розділиться на 25 «стартапів» За даними інформаційного агентства Bloomberg, китайський гігант електронної комерції - Alibaba.Group - планує провести реструктуризацію. В результаті компанія буде розбита на 25 підрозділів. На думку керівництва Alibaba, дробова структура дозволить компанії бути гнучкішою і адаптивною, швидше реагувати на зміни, що відбуваються на ринку.

Читайте також: бесплатная онлайн накрутка голосов Вк

Всі підрозділи функціонуватимуть як стартапи. Стратегічні рішення ухвалюватимуться кожним підрозділом незалежно один від одного. Відповідно, кожен підрозділ зможе оператівніше реагувати на потреби клієнтів. Це дуже важливо в умовах високої конкуренції на китайському ринку.

"Ми збираємося здійснити найважчі організаційні і культурні перетворення в 13-річній історії Alibaba. Ми сподіваємося, що кожен створений підрозділ працюватиме над підвищенням власної ефективності, а так само вносити свій внесок в розвиток екосистеми компанії в цілому", – мовиться в промові Джека Ма (Jack Ma), засновника і голови правління Alibaba Group.

Реформування структури Alibaba почалося ще влітку 2012 року. Тоді компанія була розділена на 7 частин. Очевидно, що таке ділення не допомогло компанії почати негайно реагувати на інновації, чого хотів добитися Джек Ма.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції