Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Alibaba розділиться на 25 «стартапів»

14.01.2013 17:52

Alibaba розділиться на 25 «стартапів» За даними інформаційного агентства Bloomberg, китайський гігант електронної комерції - Alibaba.Group - планує провести реструктуризацію. В результаті компанія буде розбита на 25 підрозділів. На думку керівництва Alibaba, дробова структура дозволить компанії бути гнучкішою і адаптивною, швидше реагувати на зміни, що відбуваються на ринку.

Читайте також:

Всі підрозділи функціонуватимуть як стартапи. Стратегічні рішення ухвалюватимуться кожним підрозділом незалежно один від одного. Відповідно, кожен підрозділ зможе оператівніше реагувати на потреби клієнтів. Це дуже важливо в умовах високої конкуренції на китайському ринку.

"Ми збираємося здійснити найважчі організаційні і культурні перетворення в 13-річній історії Alibaba. Ми сподіваємося, що кожен створений підрозділ працюватиме над підвищенням власної ефективності, а так само вносити свій внесок в розвиток екосистеми компанії в цілому", – мовиться в промові Джека Ма (Jack Ma), засновника і голови правління Alibaba Group.

Реформування структури Alibaba почалося ще влітку 2012 року. Тоді компанія була розділена на 7 частин. Очевидно, що таке ділення не допомогло компанії почати негайно реагувати на інновації, чого хотів добитися Джек Ма.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції