Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Amazon продаватиме рекламу

24.01.2013 15:50

Amazon продаватиме рекламу Amazon планує зайнятися продажею інтернет-реклами. Для цього компанія розробила власну платформу збору і обробки інформації про користувачів, а також таргетінга рекламних оголошень. Про це повідомляє oborot.ru з посиланням на інтернет-портал MIT Technology Review.

Читайте також:

"Google побудував свій бізнес з продажі контекстної реклами, вартістю $ 38 млрд., на знаннях про те, як і що люди шукають в Інтернеті. Але коли повстає питання про те, що найцікавіше рекламодавцям, - що люди насправді купують або хочуть купити, - не може бути краще бази даних, ніж інформація із 152 особових рахунків клієнтів Amazon, - відзначає оглядач MIT Technology Review.

З минулого року Amazon збирав і систематизував інформацію про своїх клієнтів. Коли цей процес починався, Amazon використовував сторонні технології. Тепер же компанія розробила власну платформу для таргетінга рекламних оголошень на тих користувачів, які побували на партнерських сайтах Amazon. Є вірогідність, що компанія запропонує такі рекламні послуги вже в 2013 році.

Реклама ніколи не була одним з основних видів діяльності Amazon і ніколи не приносила великого прибутку. Дохід Amazon від продажі рекламних місць на власному сайті в 2011 році склав всього 1% від загальних доходів компанії: біля $ 500 млн. з $ 48 млрд. доларів.

Проте можливо, незабаром компанія зможе заробляти набагато більше, розвернувши рекламну мережу на багатьох інших сайтах, відмічає аналітик MIT Technology Review. Великий об'єм аналітичної інформації про клієнтів робить компанію дуже цінним рекламним партнером.

Аналіз даних про попередні покупки протягом багатьох років допоможе Amazon робити клієнтам пропозиції, які їх зацікавлять. Компанія не планує безпосередньо продавати третім особам доступ безпосередньо до своєї інформації про клієнтів: це суперечило б і законодавству про безпеку даних, і комерційну доцільність. Натомість, Amazon планує об'єднувати клієнтів в найрізноманітніші цільові аудиторії. Такою аудиторією наводяться як приклад люди, які недавно придбали цифрові відеокамери. Продавці аксесуарів до відеокамер могли б використовувати дані Amazon для показу реклами клієнтам з цієї категорії.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції