Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Amazon може очолити світовий ринок Android-планшетів, якщо налагодить власні світові постачання

28.01.2013 17:54

Amazon може очолити світовий ринок Android-планшетів, якщо налагодить власні світові постачання Проаналізувавши дані про трафік від додатків, експерти з'ясували, що 59% всіх Android-планшетів використовується в Америці, і велика частина з них - 33% - це пристрої Amazon Kinde Fire і Fire HD. На другому місці по популярності планшети Nook Tablet від Barnes&Noble (10%), на третьому - Samsung Galaxy (9%), а на четвертому - Google Nexus 7 (8%). Про це повідомляє DailyComm з посиланням на TechCrunch.

Читайте також:

США - основний ринок для планшетів Amazon: тут "живе" приблизно 89% всіх Kindle Fire. Майже вся решта частина гаджетів продається у Великобританії. "Ні в одній іншій країні частка Kindle Fire не досягає навіть 1%", - відзначають в Localytics.

Враховуючи успіх планшетів Amazon на американському ринку, експерти вважають, що якби компанія налагодила їх міжнародне розповсюдження, вона могла б дуже швидко стати лідером на глобальному ринку Android-планшетів. Проте на сьогодні ним є південнокорейська компанія Samsung. За даними Localytics, 76% всіх проданих Android-планшетів доводиться на пристрої сімейства Galaxy. На другому місці планшети Nexus 7 - 15% глобального ринку, а Kindle Fire займає лише 9% ринку.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції