Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Amazon зробив спритний «бізнес-приймач» проти Apple iTunes Store : безкоштовні MP3-версії музичних дисків

12.01.2013 12:46

безкоштовні MP3-версії музичних дисків Найбільший в світі онлайн-рітейлер Amazon запустив сервіс AutoRip, користувачі якого дістануть безкоштовний доступ до електронних версій музичних CD-дисків, придбаних на Amazon. Про це повідомляє digit.ru з посиланням на повідомлення компанії.

Читайте також:

За задумом рітейлера, сервіс дозволить збільшити продажі електронного музичного контенту, стимулювати використання «хмарного» сервісу Cloud Player і ефективніше конкурувати з лідером ринку — магазином Apple iTunes Store.

Купуючи музичні диски з функцією AutoRip, користувач виявить, що їх електронна версія автоматично буде додана до його аккаунту на сервісі Cloud Player. Даний контент зберігатиметься в «хмарі» Amazon безкоштовно і не вплине на встановлений для користувача ліміт онлайн-сховища.

Сервіс забезпечує можливість як програвання музичних композицій в онлайн-режимі через браузер, з Android і iOS-пристроями, Samsung TV і інших гаджетів, так і завантаження файлів на пристрої користувача, відзначає Amazon. Дія сервісу AutoRip розповсюджується на музичні диски, куплені на Amazon з 1998 року — цей контент автоматично буде доданий до аккаунтів покупців цих дисків.

«Що ви скажете, якщо ви купили CD у компанії 15 років тому, а через 15 років компанія ліцензіювала контент звукозаписних компаній, щоб надати вам MP3-версії цих дисків, причому автоматично і безкоштовно?» — заявив гендиректор Amazon Джеф Безос (Jeff Bezos). За його словами, сервіс AutoRip з сьогоднішнього дня доступний всім користувачам Amazon.

За даними Amazon, під дію AutoRip потрапляють більше 50 тисяч CD, серед яких — альбоми Adele «21», «Overexposed» групи Maroon 5 і «Dark Side of the Moon» групи Pink Floyd, а також «Thriller» Майкла Джексона.

Amazon продає електронну музику з 2007 року, проте ринкова частка рітейлера оцінюється аналітиками NPD Group приблизно в 15%. У каталозі MP3-музики Amazon доступно більше 21 мільйона композицій.

У свою чергу, на частку Apple iTunes Store припадає близько 50% ринку. Нагадаємо, що минулого року Apple запустила сервіс iTunes Match вартістю 25 доларів в рік, до якого мають доступ користувачі «хмарної» служби Apple iCloud. Користувачі iTunes Match можуть зберігати в iCloud до 25 тисяч треків з особистої фонотеки, навіть якщо вони були скопійовані з дисків або завантажені з файлообмінних ресурсів.

Запуск сервісу AutoRip для покупців музичного контенту став приводом для чуток про можливий запуск аналогічної можливості для покупців книг, пише агентство Рейтер.

Нагадаємо, що електронні книги на Amazon вже випередили паперові версії за об'ємом продажів. Також рітейлер успішно продає рідери власного виробництва лінійки Kindle. Представники Amazon відмовилися прокоментувати можливий запуск версії AutoRip для книг.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції