Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Amazon запатентує second-hand магазин цифрового контенту

07.02.2013 09:28

Amazon запатентує second-hand магазин цифрового контенту Якщо Apple коли-небудь прийде в голову думка додати в iTunes можливості отримання кредиту або перепродажу вже купленого контенту, компанії доведеться якось домовлятися з Amazon. Адже до керівників Amazon така ідея вже дійшла. І вилилася ця ідея в патент, повідомляє adindex.ru.

Читайте також: Оборудование медицинское сервер медицинского оборудования.

«Вторинний» ринок цифрового контенту розвинений не сильно і Amazon планує зайнятися ним серйозно. За логікою компанії цифровий контент переїздить в «хмари» і незабаром користувачі не зберігатимуть музику, фото і фільми на окремих фізичних носіях або у власній пам'яті пристрою. Тобто просто узяти і дати другові послухати музичний альбом на CD або подивитися фільм на DVD не вийде. Цифровий контент – це біти і байти, передавати його один одному буде набагато простіше і зручніше, якщо він буде зберігатися на одному і тому ж сервері – на сервері Amazon.

За свої послуги компанія, само собою, планує брати гроші. Таким чином, компанія патентує бізнес-модель, яка дозволить користувачам швидко і просто продавати вже куплений контент і купувати його. Якщо Amazon представить подібний сервіс, це також допоможе зробити перепродаж цифрового контенту цивілізованішим процесом і в якійсь мірі захистить правовласників.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції