Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Amazon запускає віртуальну валюту Сoins для покупки програм і контенту

06.02.2013 09:26

Amazon запускає віртуальну валюту Сoins для покупки програм і контенту Інтернет-рітейлер Amazon оголосив про запуск Amazon Coins - віртуальної валюти, призначеної для користувачів планшетів Kindle. Про це повідомляє CyberSecurity.ru.

Читайте також:

Як розповіли в компанії, валюта Coins призначена для покупки додатків на Kindle, а також різноманітного контенту через онлайн-каталог Amazon Appstore. У самій Amazon обіцяють, що робота з Coins буде простою і інтуїтивно зрозумілою. Купувати Coins за справжні гроші користувачі Kindle зможуть через аккаунти, що вже є у них. Система оплати Coins в цілому стандартна: з кожної транзакції компанія забирає собі 30% комісії, а інші 70% йдуть творцю контенту.

Розробникам Amazon нічого не потрібно платити за використання Coins. Відомо, що запрацює валюта в травні цього року, а з квітня Amazon почне прийом заявок від розробників на підключення біллінга по їх додатках через Coins. Щоб на етапі запуску Coins розробник міг бачити свій додаток в каталозі, він повинен подати заявку не пізніше ніж до 25 квітня.

В цілому, робота онлайн-грошей Amazon Coins не дуже відрізняється від роботи інших віртуальних валют, таких як Facebook Credits.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції