Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

8 способів перетворити «Like» на клієнтів

31 травня 2012 р.

8 способів перетворити «Like» на клієнтів Аліна Назарова

Активне зростання аудиторії Facebook (більше 800 млн. користувачів і аккаунтів) створює відмінне середовище для отримання величезного числа лайків до вашої сторінки. Але всі ці «лайки» не матимуть великого значення, якщо вони не пов'язані із загальною стратегічною метою, такою, як збільшення продажів, потенційних клієнтів, впізнанності бренду.

Як тільки ви зберете свої дорогоцінні «лайки», подумайте про те, як перетворити випадкових поклонників на клієнтів і залучити постійних відвідувачів, щоб закохувати їх ще більше у ваш бренд.

У цій статті мова піде про 51% людей, які тиснуть «Like» на сторінці бренду, але не відносять себе до «постійних клієнтів».

1. Використовуйте Facebook для збільшення бази email-підписчиків

Facebook надає прекрасну можливість (правда, поки тільки для західних брендів) збільшити списки електронних адрес для ваших розсилок. Але тільки 1 з 10 компаній використовує Facebook для цієї мети.

Почніть перетворювати фанатів на покупців, створюючи брендовані сторінки або унікальні вкладки про вашу компанію, які знаходяться у формі додатку optin. За допомогою його фанати можуть підписатися на електронну розсилку бренду, не покидаючи Facebook.

Дайте вкладці назву, наприклад «Розсилка» або «Email пропозиції». Підсильте її конкретними цінними пропозиціями, такими як, повідомлення про спеціальні пропозиції для підписчиків або запрошення на заходи.

2. Запропонуйте купони для використання в онлайн і офлайн магазинах

За даними дослідження CMO Council, 79% клієнтів використовують соціальні медіа, для того, щоб знайти і скористатися спеціальними пропозиціями і знижками. Але тільки 43% компаній пропонують їм такі операції. Дайте клієнтам те, що вони хочуть, вручивши в Facebook купон у вашому офлайн або онлайні магазин. Крім того, таким типом контенту користувачі люблять ділитися в своїх соцмережах. Будьте креативними при створенні пропозицій!

3. Покажіть клієнт-орієнтоване відео на своїй сторінці в Facebook

Відео може бути могутнім інструментом, яке підштовхне людину до покупки. Відгуки клієнтів або демонстрація продукту може допомогти просуванню користувачів через воронку продажів. Гумористична реклама може не тільки стимулювати покупку, але і збільшити лояльність. Крім того, відео потенційно є одним з самих вірусних контентів, яке ви можете надати.

4. Запустіть тоталізатор, щоб одержати поклонників залучених в бренд

Враховуючи, що 65% користувачів соцмереж зв'язуються з брендами на Facebook, щоб пограти в ігри, прийняти участь в конкурсах і акціях, такий вид взаємодії може дати вам можливість укріпити зв'язок з вашими підписчиками.

Спробуйте провести на Facebook унікальну лотерею з хорошими призами, це створить позитивну інформаційну хвилю і приверне увагу не тільки ваших фанів, але і їх друзів. Оголошуйте переможців на стіні бренду в Facebook і зробіть нагородження якомога більш інтерактивним, гідним того, щоб його можна було "расшаріть" для друзів.

5. Запропонуйте підписатися на дослідження, вебінари, керівництво і багато чого іншого на вашій сторінці в Facebook

Ті, хто «лайкнули» ваш бренд на Facebook можуть знаходитися на будь-якій стадії готовності до покупки. Переконайтеся в тому, щоб користувачам були помітні освітні ресурси на вашій сторінці, створюючи реєстрацію на вкладках спеціально для освітлення цих документів.

6. Дратуйте поклонників оновленнями продуктів, новинами і анонсами, заганяючи їх на ваш сайт

Навіть якщо ви не хочете перенавантажувати свою стіну в Facebook, не ухиляйтеся від обміну цікавими новинами. Враховуйте, що 55% споживачів підключаються до соцмереж для того, щоб дізнатися новини про продукт. Facebook може бути фантастичною платформою для генерації трафіку на ваш сайт і розповсюдження інформації про ваші новини. Пропонуйте поклонникам ексклюзивний перегляд нових продуктів, так ви сприятимете обміну інформацією і збільшуватимете лояльність клієнтів.

7. Діліться посиланнями на ваші вкладки на стіні Facebook

В Facebook можна створювати додаткові вкладки для своєї сторінки з будь-якою інформацією.

Можна зробити вкладки для акцій, конкурсів і іншого. Створюючи безліч закладок, ви маєте можливість зробити міні-копію свого сайту. Користувачу немає необхідності покидати вашу сторінку в Facebook для переходу на ваш сайт, що створює додаткову зручність.

Розміщення додаткових вкладок на стіні хороша практика, але є і проблеми. По-перше, Facebook обмежує число, яке ви можете відобразити за один раз. Крім того деякі відвідувачі не звикли до них і можуть не зрозуміти їх функції і значення.

Не забудьте використовувати сервіс-орієнтірованний тон в назвах цих вкладок, щоб вони виглядали як корисні, а не як явна самореклама. Ця тактика може збільшити лайки, якщо використовувати її розумно, не зловживаючи.

8. Інтегруйте Facebook з іншими маркетинговими каналами

Оскільки ваші клієнти і потенційні споживачі, ймовірно, використовують одночасно декілька каналів спілкування протягом дня, перетин ваших повідомлень на різних платформах може допомогти вам досягти більшого числа людей і збільшити ваші шанси на успіх.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції