Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Apple відкриє в Росії фірмовий інтернет-магазин, що може пошкодити її дистрибюторам

08.02.2013 06:46

Apple відкриє в Росії фірмовий інтернет-магазин, що може пошкодити її дистрибюторам Apple розмістила на своєму сайті вакансію менеджера команди служби підтримки, який спілкувався б з відвідувачами її фірмового інтернет-магазина в Росії. Цьому менеджеру належить очолити команду з 12-15 консультантів. Про це пишуть Vedomosti.ru.

Читайте також:

Серед вимог до кандидата — 3-5 років досвіду роботи на управлінських посадах, знання російської і англійської мов, ентузіазм, бажання добитися успіху і вміння справлятися із стресом. Представник Apple сказав, що йому нічого додати до інформації на сайті.

Apple відкриє інтернет-магазин цього року, її дистрибютори вже готуються. За словами двох джерел в роздрібних мережах, це може відбутися влітку або восени: Apple стане ввозити техніку до Росії сама і зможе продавати її, крім інтернет-магазина, іншим компаніям. Після того, як Apple налагодить логістику, її найбільші партнери (що мають статус Apple Premium Reseller), швидше за все, купуватимуть пристрої у неї безпосередньо, говорить партнер Apple. «Зв'язковий» вже підписав з Apple прямий контракт, нагадує співбесідник «Відомостей»; так само безпосередньо, швидше за все, купуватиме техніку і найбільший її партнер re:Store. Переговори про прямі постачання, за відомостями трьох джерел на ринку рітейла, ведуть також «Євромережа», «М.відео», «Ельдорадо», Mediamarkt (їх представники не змогли це прокоментувати).

Це негативно відобразиться на бізнесі дистрибюторів, вони втратять крупних клієнтів, хвилюються партнери Apple. Зараз у Apple три дистрибютори в Росії: «Діхаус», «Марвел дистрибуція» і OCS. Apple може відняти у них до 50% продажів в своєму сегменті, прогнозує джерело в дистрибюторської компанії. Все залежатиме від того, яку ціну запропонує Apple в прямому контракті.

Apple може понизити ціни, щоб збільшити частку ринку в Росії, але радикального обвалу цін чекати не варто, говорить один з партнерів Apple. А президент «Євромережі» Олександр Маліс вважає, що поява інтернет-магазина Apple і початок прямих продажів взагалі не відобразяться на місцевому ринку: для цього потрібно було б створити тут повноцінний офіс, що самостійно ухвалює рішення.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції