“ехн≥чн≥ р≥шенн€ в системах класу ¬2—. ” вс≥х системах класу ¬2— ≤нтернет-магазин можна розгл€дати €к торгову частину б≥знес-процесу головноњ орган≥зац≥њ, що Ї постачальником (в окремому випадку - продавцем) товар≥в ≥ послуг дл€ споживача (покупц€)...
ѕопередн≥ новини
» X5 Retail Group використовуЇ свою роздр≥бну мережу дл€ видач≥ замовлень свого ≥нтернет-магазину ≈5
» ≈кс-власники NetByNet вклалис€ в онлайн-кредитуванн€
» ≤нтернет-торг≥вл€: ≥з столиць - в рег≥они
»  орпорац≥€ Adobe оголосила про випуск платформи електронноњ торг≥вл≥ дл€ р≥шенн€ Web Experience Management
» ¬итрати на електронну комерц≥ю в —Ўј зросли на 17%
» Ѕельг≥йськ≥ шоколадн≥ бут≥ки усп≥шно освоњли ≥нтернет-торг≥влю
» ћой—клад ≥ Ecwid провели ≥нтеграц≥ю серв≥с≥в
» ќнлайн-шоп≥нг в  итањ розвиваЇтьс€ швидкими темпами
» ѕрибуток Alibaba.com впав на 25%
» Ozon.ru може запустити проект у сфер≥ торг≥вл≥ продуктами харчуванн€
» Marks end Spencer запускаЇ онлайн-аутлет
» Ozon почав видавати замовленн€ в "™вромереж≥"

” —Ўј дозвол€ть передавати аккаунти у спадок

Ѕалашиха ѕарк, «аречна€ 31, —оветска€ 56, микрорайоны ўитниково, янтарный, квартал.. ќформление права собственности дает право распор€жатьс€ недвижимым имуществом, как своим собственным. √осрегистраци€ права собственности проходит в нескольких этапов. ѕервым делом вам необходимо подать необходимые документы в регистрирующий орган. 16 березн€ 2012

√еймери ” —Ўј готують ц≥кавий закон Ц в≥ртуальне майно громад€н ц≥Їњ крањни можна буде передавати по спадку. “обто тепер, складаючи запов≥т, р€довий американець може залишити р≥дним не т≥льки будинок, машину ≥ б≥знес, але ≥ свою амун≥ц≥ю в попул€рн≥й онлайн-гр≥.

≤ це не чудас≥€ американц≥в, €к≥ любл€ть приймати забавн≥, з погл€ду Ївропейц≥в, закони. ÷е сувора необх≥дн≥сть: у в≥ртуальному св≥т≥ накопичуютьс€ кап≥тали на м≥льйони долар≥в, ≥ ними потр≥бно €кось управл€ти. ƒл€ прикладу: до тис€ч≥ долар≥в на р≥к витрачаЇ на покупку товар≥в ≥ послуг в онлайн-≥грах перес≥чний американський геймер.

ј €кщо в≥н усп≥шно граЇ не один р≥к п≥др€д, його аккаунт може коштувати ц≥лий статок. якщо користувач раптово в≥дходить в ≥нший св≥т, цей статок (€к≥, до реч≥, легко конвертувати в справжн≥ грош≥), стаЇ н≥чињм.

«а статистикою, у н≥чийного аккаунта дв≥ дол≥: або його видал€ють, або його зламують.

” –ос≥њ в онлайн-≥гри грають майже 20 м≥льйон≥в користувач≥в. « них кожен трет≥й платить за гру. ѕереважна б≥льш≥сть онлайн-≥гор безкоштовна: користувач≥ плат€ть не за можлив≥сть грати, а за додатков≥ можливост≥ ≥ серв≥си, ≥гров≥ артефакти, амун≥ц≥ю. ћайже половина користувач≥в оплачуЇ додатков≥ можливост≥ в ≥грах через терм≥нали оплати, кожен трет≥й використовуЇ електронн≥ грош≥.

 омпан≥€ Zunga, €ка Ї одним з л≥дер≥в комп'ютерноњ ≥ндустр≥њ нар≥вн≥ з Facebook ≥ Groupon, заробила статок на виготовленн≥ ≥гор дл€ соц≥альних мереж (≥гри типу Ђ‘ермаї, Ђ“юр€гаї, Ђ«агадковий будинокї). ќсновний дох≥д компан≥њ Ц платеж≥ гравц≥в за додатков≥ можливост≥ у гр≥.

ѕлатн≥ послуги Ї в будь-€к≥й попул€рн≥й браузерный гр≥ Ц дозори, “рав≥ан, ≤кар≥ам ≥ багатьох ≥нших. „астково це можна вважати ознакою €кост≥ гри: €кщо на н≥й заробл€ють грош≥, означаЇ в њњ розвиток вкладаютть кошти ≥ сили.

” –ос≥њ навр€д чи найближчим часом з'€витьс€ законодавство, €ке б регулюювало права передач≥ в≥ртуального спадку. ѕроте, ф≥нансов≥ операц≥њ з майном в ≥грах та ≥нших серв≥сах зд≥йснюютьс€ вже зараз.

“ак, артефакти, аккаунти можна продавати, обм≥нювати, дарувати на тематичних форумах. ™ люди, €к≥ заробл€ють на житт€ тим, що Ђпрокачуютьї аккаунти до високого р≥вн€, а пот≥м продають њх новачкам.

јнал≥тики в≥дзначають, що €кщо держава ≥ в≥зьме на себе регул€тивну функц≥ю в ц≥й галуз≥, то почне вона з оподаткуванн€ вс≥х вид≥в в≥ртуального б≥знесу.

–Ш–љ—В–Є–Љ—Б–Є—В–Є –≤ –Њ–±—Е–Њ–і –±–ї–Њ–Ї–Є—А–Њ–≤–Ї–Є nl –µ—Й–µ –љ–∞ —Б–∞–є—В–µ. | –Ш–Ј–≥–Њ—В–Њ–≤–ї–µ–љ–Є–µ –Њ—В–Љ–Њ—Б—В–Ї–Є –≤–Њ–Ї—А—Г–≥ –і–Њ–Љ–∞ —Ж–µ–љ–∞ –љ–∞ —Б–∞–є—В–µ http://spb178.com.

Copyright © 2012 ≈ксперт ≥нтернет-комерц≥њ