Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
Попередні новини
» X5 Retail Group використовує свою роздрібну мережу для видачі замовлень свого інтернет-магазину Е5
» Екс-власники NetByNet вклалися в онлайн-кредитування
» Інтернет-торгівля: із столиць - в регіони
» Корпорація Adobe оголосила про випуск платформи електронної торгівлі для рішення Web Experience Management
» Витрати на електронну комерцію в США зросли на 17%
» Бельгійські шоколадні бутіки успішно освоїли інтернет-торгівлю
» МойСклад і Ecwid провели інтеграцію сервісів
» Онлайн-шопінг в Китаї розвивається швидкими темпами
» Прибуток Alibaba.com впав на 25%
» Ozon.ru може запустити проект у сфері торгівлі продуктами харчування
» Marks end Spencer запускає онлайн-аутлет
» Ozon почав видавати замовлення в "Євромережі"

У США дозволять передавати аккаунти у спадок

16 березня 2012

Геймери У США готують цікавий закон – віртуальне майно громадян цієї країни можна буде передавати по спадку. Тобто тепер, складаючи заповіт, рядовий американець може залишити рідним не тільки будинок, машину і бізнес, але і свою амуніцію в популярній онлайн-грі.

І це не чудасія американців, які люблять приймати забавні, з погляду європейців, закони. Це сувора необхідність: у віртуальному світі накопичуються капітали на мільйони доларів, і ними потрібно якось управляти. Для прикладу: до тисячі доларів на рік витрачає на покупку товарів і послуг в онлайн-іграх пересічний американський геймер.

А якщо він успішно грає не один рік підряд, його аккаунт може коштувати цілий статок. Якщо користувач раптово відходить в інший світ, цей статок (які, до речі, легко конвертувати в справжні гроші), стає нічиїм.

За статистикою, у нічийного аккаунта дві долі: або його видаляють, або його зламують.

У Росії в онлайн-ігри грають майже 20 мільйонів користувачів. З них кожен третій платить за гру. Переважна більшість онлайн-ігор безкоштовна: користувачі платять не за можливість грати, а за додаткові можливості і сервіси, ігрові артефакти, амуніцію. Майже половина користувачів оплачує додаткові можливості в іграх через термінали оплати, кожен третій використовує електронні гроші.

Компанія Zunga, яка є одним з лідерів комп'ютерної індустрії нарівні з Facebook і Groupon, заробила статок на виготовленні ігор для соціальних мереж (ігри типу «Ферма», «Тюряга», «Загадковий будинок»). Основний дохід компанії – платежі гравців за додаткові можливості у грі.

Платні послуги є в будь-якій популярній браузерный грі – дозори, Травіан, Ікаріам і багатьох інших. Частково це можна вважати ознакою якості гри: якщо на ній заробляють гроші, означає в її розвиток вкладаютть кошти і сили.

У Росії навряд чи найближчим часом з'явиться законодавство, яке б регулюювало права передачі віртуального спадку. Проте, фінансові операції з майном в іграх та інших сервісах здійснюються вже зараз.

Так, артефакти, аккаунти можна продавати, обмінювати, дарувати на тематичних форумах. Є люди, які заробляють на життя тим, що «прокачують» аккаунти до високого рівня, а потім продають їх новачкам.

Аналітики відзначають, що якщо держава і візьме на себе регулятивну функцію в цій галузі, то почне вона з оподаткування всіх видів віртуального бізнесу.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції