Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Майбутнє сео-компаній і контент-маркетингу

08.04.2014 15:50

Майбутнє SEO-компаній

Для серйозних SEO-компаній ця заява не стало несподіванкою. Попередні нововведення Яндекса готували до цієї події. Бюджет, що виділявся на закупівлю посилань, поступово знижувався, оскільки ефект від куплених посилань ставав все менш прогнозованим і впливає на результати.

За словами генерального директора Agency ProfyDigital Світлани Данилової, майбутнє SEO-компаній тепер буде залежати від обраної бізнес-моделі: комплексне просування сайтів, консалтинг, наявність гарантій. Пріоритет необхідно віддавати тривалого співробітництва, надання довгострокових послуг, так як для підвищення позицій сайту недостатньо його разової налаштування. Необхідно буде постійно розміщувати контент, який «зачепить», а значить, підвищить показник активності користувача. Знадобиться регулярно робити аналіз цільової аудиторії, конкурентів, відстежувати ефективність нововведень, проводити А/В тестування.

Майбутнє контент-маркетингу

Скасування посилального ранжування для комерційних запитів лише підтвердило прогнози маркетологів. За даними досліджень, у 2014 році компанії будуть ще більше виділяти грошей на створення якісного і корисного для користувача контенту.

У дослідженні CMI / MarketingProfs представлена інформація про те, що 73 % опитаних маркетологів В2В бізнесі в 2013 році виробляли більше контенту в порівнянні з попереднім роком. Передбачається, що ця тенденція збережеться і в 2014 році.

Зважаючи на те, що інформації в інтернеті буде все більше, користувачі будуть все менше часу проводити на сайтах з нецікавим і не корисним для них контентом. А це означає, що в боротьбі за користувачів переможуть ті сайти, контент яких буде максимально відповідати вимогам цільової аудиторії.

Стає очевидним, що ефективність просування сайтів і компаній в цілому буде прямо залежати від корисності виробленого контенту. У виграші будуть компанії, які зробили ставку на комплексні рішення, добре продуману digital-стратегію з використанням інструментів SEO, але і PR, вірусної реклами, SMM, мобільних додатків.На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції