Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Онлайн магазини вашого міста

09.06.2014 10:50

Сьогодні електронна комерція, поза сумнівом, набрала глобальних масштабыв. Міжнародне право, закони багатьох країн чітко описують базові поняття цього явища (зокрема, цифровий підпис, електронна операція, платіж і т.д.), а інтернет-магазини вже давно почали витісняти з ринку послуг звичайні. Наприклад, щоб потрапити на необхідний онлайн магазин того або іншого міста, потрібно подивитися відповідний путівник. Поза сумнівом, в ньому знайдете сайти, на яких можна вибрати і замовити одяг і взуття, харчування і електроніку, хімію і будівельні матеріали, коротше кажучи, все те, в чому ми гостро потребує повсякденного життя.

Інтернет-магазини, власне, і є яскравим прикладом електронної комерції. З кожним роком все більше покупців отоварюються саме онлайн. Адже це не просто вигідно за часом, оскільки не потрібно бігати по звичайних магазинах, але і приносить істотну фінансову економію – товари в Інтернеті завжди дешевші. Звичайно, є ще багато громадян, для яких Інтернет-магазини залишаються загадкою, до них люди не відчувають особливої довіри. Але, всі ми розуміємо, що з часом, така обережність випарується, адже переваги торгівлі онлайн очевидні.

Також по темі: Онлайн магазины вашего города

Інтернет-магазин, у принципі, є орендованим приміщенням у віртуальному просторі. Звичайні вітрини або прилавки тут замінюються сторіночками, на яких, власне, і надається інформація про той або інший товар, забезпечується його візуалізація і т.д. За кожним онлайн-магазином, в більшості випадків, стоїть юридична особа конкретної форми власності, або підприємець. Хоча, на пострадянському просторі, переважно, діяльність інтернет-магазинів в правовому полі ще слабо регулюється. Разом з тим, купівля-продаж товарів тут на на виду, тому розглядається як продаж за зразками, що вже чітко регулюється Цивільним кодексом.

Відповідно, і захист прав споживача відбувається узаконеним чином. Хоча, треба віддати належне самим онлайн магазинам, вони, в більшості випадків, завжди готові прийняти товар, який не підійшов покупцю назад. Разом з тим, покупці в Інтернеті повинні знати, що якщо їм передали продукцію неналежної якості, вони мають право (на вибір) вимагати: пропорційного зменшення ціни; усунення (безкоштовно, звичайно) недоліків товару в розумні терміни; відшкодування витрат по усуненню недоліків товару.На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції