Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

На рішення ФІФА щодо „Арени Львів” досі не подали апеляції

1.10.2013 10:50

На стадіоні Арена Львів Державна компанія “Спортивні арени України” все ще не отримала офіційних документів щодо дискваліфікації “Арени Львів”. Хоча своє рішення ФІФА оприлюднила ще 11 вересня. У ФІФА запевняють, що під час матчу Україна–Сан-Марино у Львові було зафіксовано прояви нацизму/фашизму. Мовляв, українські футбольні фани принесли зі собою на стадіон відповідні банери та зображення. Гендиректор “Спортивних арен України” Сергій Сімак стурбований, що вже початок жовтня, а офіційних паперів українцям так і не надали, навіть Федерації футболу країни. В Україні ж, наразі, триває внутрішнє розслідування неприємного інциденту, що трапився на футбольному матчі. Відтак, якщо йдеться про Львів новини останнього часу в основному стосуються саме дискваліфікації "Арени Львів".

У Львові тим часом намагаються збагнути, що саме трапилося, й чому в ФІФА так повели себе з містом та його футбольною ареною. Наразі, відеозаписи з матчу вивчають львівські правоохоронні органи. Пан Сімак, як і всі українці, нічого протиправного на футболі не бачив. А якщо кілька осіб десь і вчинили провокацію, то загальної погоди на 30-тисячному стадіоні вони зробити не могли. Тим не менше, запевнив Сергій Сімак, буде проведено необхідні розмови з ультрас, аби тим чітко роз’яснити наслідки, які вони можуть накликати на усю країну своїми необдуманими вчинками.

Відсутність офіційних обвинувачень від ФІФА Україну турбує передовсім через те, що Федерація футболу країни не може подати відповідну апеляцію. Таким чином, рішення ФІФА про дискваліфікацію стадіону та штраф вступило в силу, а детальнішої інформації у цій справі досі не оприлюднюють. А ще, наближається дата відбірного матчу на ЧС-2014 Україна – Польща, який, вочевидь (враховуючи, що апеляцію досі не подали), відбудеться у Харкові на арені „Металіст” при порожніх трибунах.

А тим часом, в Україні все частіше й голосніше заявляють, що на «Арені Львів» 6 вересня мала місце провокація. Про це, зокрема, заявив і міський голова Андрій Садовий. Подібної позиції дотримуються й у політичній партії «Свобода». Останні навіть вбачають у рішенні ФІФА політичний аспект, так як в Україні організацією FARE, яка підготувала звіт для ФІФА, керують представники лівих сил. Депутат від „Свободи” Ігор Мірошниченко також заявив про слід у даній справі російського ФСБ. Натомість, лідер львівських ультрас Тарас Павлів заявляв, що у будь-якому випадку його організація не відмовлятиметься від зображень Бандери та Шухевича під час футбольних матчів.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції