Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Apple не визнала провини iCloud у витоку фото голих зірок

12.09.2014 10:50

В Apple заявили, що облікові записи знаменитостей в iCloud постраждали через слабкі паролі, а не з вини системи безпеки хмарного сервісу iCloud

Ймовірні дірки в системі безпеки iCloud і Find My iPhone не є причиною недавнього витоку приватних фотографій і відеозаписів деяких знаменитостей в стилі xxx, заявила компанія Apple в своєму прес-релізі.

За словами представника каліфорнійської компанії, облікові записи iCloud були зламані за допомогою цільової атаки на імена знаменитостей, паролі і секретні питання.

“Ми хочемо розкрити деякі подробиці нашого розслідування недавньої крадіжки особистих фотографій знаменитостей. Коли нам стало відомо про інцидент, ми були дуже обурені і відразу ж відібрали кращих інженерів компанії для виявлення джерела проблеми. Конфіденційність і безпека клієнтів має для нас першочергове значення. Через більш ніж 40 годин розслідування, ми виявили, що деякі облікові записи знаменитостей піддалися цілеспрямованій атаці на імена користувачів, паролі і приховані питання – дана практика, на жаль, стала дуже часто зустрічатися в Інтернеті останнім часом. Жоден з випадків злому, які ми вивчили, не пов'язаний з проблемами системи безпеки сервісів Apple, зокрема iCloud® і Find My iPhone. Ми продовжуємо співпрацювати з правоохоронними органами і надаємо всіляке сприяння в пошуку винних в цьому злочині”.

За минулі вихідні сотні знімків голих знаменитостей були опубліковані на сайті 4chan, після чого вони розійшлися по всьому Інтернету. Один з хакерів, замішаних в зломі облікових записів, назвав iCloud джерелом фотографій, після чого журналісти вмить звинуватили хмарний сервіс в Apple в наявності дірок в системі безпеки.

Каліфорнійська компанія оголосила про свої плани провести розслідування у понеділок вранці, після чого на сайті Github з'явився хакесрький інструмент, який нібито дозволяє обійти систему безпеки сервісу Find My iPhone. Хоча за допомогою даного інструменту можна ввести пароль для входу в обліковий запис кілька разів не будучи заблокованим, фахівці вважають, що він не є головною причиною недавнього злому аккаунтів знаменитостей. Пізніше представник Apple підтвердив, що Find My iPhone не має ніякого стосунку до опублікованих знімків.

Детальное описание купить цветы в барнауле на сайте.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції