Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки
»

Samsung обіцяє гнучкі смартфони у 2015 році

14 вересня 2014 року Автор: Петр ВИННИК


Гнучкий екран Корейська Samsung збирається випустити повністю гнучкі гаджети вже у 2015 р., але з застереженнями. Існують якісь "технологічні бар'єри", які інженери компанії повинні подолати, щоб промислове виробництво таких пристроїв стало можливим.

Створення гнучких гаджетів, якщо вірити інформації gajet-x.ru від представників Samsung, справа кількох етапів. Все починається з випуску Galaxy Round - одного з перших смартфонів із зігнутим дисплеєм. Але лише півроку компанія буде спиратися на цю технологію, після чого з'являться гаджети з екранами, яки минають грані корпусу.

При цьому ми знаємо, що корейці вже давно навчилися виробляти такі екрани. Їх показували на останній виставці споживчої електроніки CES. Більше того, в обоймі у Samsung і повністю гнучкі дисплеї, які, однак, поки що не вийшло "прив'язати" до іншої електроніки, необхідної для побудови працездатного мобільного девайса.

Повністю всі технологічні перешкоди будуть усунені протягом двох років. Вже наприкінці 2015 - початку 2016 рр. ми побачимо смартфони і планшети Samsung, що гнуться. Більше того, багато з цих гаджетів будуть оснащені екранами з роздільною здатністю HD 4K. У 2014 р. з'являться перші дисплеї для мобільних пристроїв з дозволом 2,560 на 1,440 пікселів, а в 2015 р. будуть випущені екрани з повноцінним 4K - 3,840 на 2,160 пікселів.

Цікаво, що Samsung вважає таку технологічну гілку однією з найбільш перспективних, зазначає anshercap.com, але при цьому не поспішає виводити свій перший пристрій з вигнутим екраном, Galaxy Round, на іноземні ринки. Наразі є новини про те, що цей телефон почнуть продавати деякі роздрібні мережі на території США, так і в напівлегальному режимі.

Російська версія новини тут.

Світлина з сайта anshercap.com.На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції