Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Чистий прибуток Yahoo! у III кварталі впав в 11 разів

16.10.2013 13:35

yahoo Інтернет-корпорація Yahoo! Inc, що володіє одним з самих відвідуваних порталів США, відзвітувала по результатах III кварталу 2013 р., внаслідок чого акції компанії подорожчали на 1,7% у вівторок після завершення основної сесії торгів. З початку поточного року акції компанії піднялися майже на 70%.

Чиста виручка Yahoo! без урахування витрат на покупку трафіку в тримісячному періоді, що завершився у вересні, знизилася трохи і знаходилася на рівні $1,081 млрд проти $1,089 млрд роком раніше. Середнє очікування аналітиків Thomson Reuters складало $1,082 млрд.

У минулому кварталі чистий прибуток компанії скоротився в 11 разів до всього лише $297 млн., або 28 центів на акцію, проти $3,16 млрд, або $2,64 на акцію, в аналогічному періоді 2012 р., коли Yahoo! одержала $2,8 млрд від продажу частини своєї частки в Alibaba Group, гіганті китайської інтернет-торгівлі.

Як повідомляється в прес-релізі Yahoo!, скоректований прибуток в минулому кварталі скоротився на 13% і склав 34 центи на акцію проти 39 центів роком раніше. Аналітики чекали даний показник на рівні 35 центів на акцію.

Продажі пошукового бізнесу компанії скоротилися до $435 млн. Дохід від переходів по платних рекламних оголошеннях (виключаючи Південну Корею) приніс Yahoo! на 21% більше, ніж минулого року, не дивлячись на те що ціна за клік впала на 4%.

Фахівці відзначають, що нинішній генеральний директор Yahoo! Марісса Мейєр докладає серйозні зусилля для відродження іміджу масштабного рекламного майданчика, проте поки рекламодавці все ж таки віддають перевагу Google, Facebook і Twitter для просування.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції