<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Онлайн-магазини почали підлаштовувати ціни під регіони і дохід покупців

Автор: Георгій ОРЛОВ, опубліковано: 25.12.12

Магазин мережі Staples Американські інтернет-магазини почали підлаштовувати ціни на свої товари під конкретних покупців. Журналісти сайта 100news.net встановили, що ціни залежать від доходів і місця розташуваннчя споживачів.

Ранжування цін було помічено у популярного в США рітейлера Staples, вартість одного і того ж товару залежить від того, з якого регіону йде запит на сайт магазину. Як встановив WSJ, ціна залежить від присутності конкурентів у цьому регіоні. Наприклад, в радіусі приблизно 30 км від складу конкурента користувачі бачать на сайті ціни із знижками.

Проте географічне розташування магазину не є єдиним чинником, що впливає на кінцеву ціну. Так, було помічено, що в Нью-Йорку ціни варіюються навіть по районах міста, які розташовані в безпосередній близькості один від одного. І цей факт не впливає присутність конкурента в тому або іншому районі. У Бронксі, Манхетені, і Стейтен-Айленді ціни на сторінках інтернет-магазину встановлені на вищій позначці у порівнянні з цінниками для жителів Брукліна і Квінса. Журналісти зробили висновок, що це залежить також від середнього доходу в цих регіонах. Так, якщо середній дохід по якомусь регіону становить $59 900 в рік, то його жителі побачать на сторінці інтернет-магазина вищу ціну на товар в порівнянні з жителями регіону, де середньорічний дохід виявляється нижчим $48 700.

Підкреслюється, що Staples вже є не єдиною роздрібною мережею, яка практикує таке цінове ранжування: журналісти 100news.net виявили подібну практику і в інших рітейлерів, зокрема Lowe і Home Depot, які також здійснюють диференціацію за географічним критерієм. Коли представники видання поставили представникам Staples пряме запитання щодо варіювання цінової політики, ті підтвердили, що подібне дійсно практикується. Різниця в ціні, за їх словами, залежить від «низки чинників, зокрема вартості оренди, праці, дистрибуції та інших витрат, пов'язаних з веденням бізнесу». Проте подальші подробиці вони повідомити відмовилися, точна формула ціноутворення вказана не була.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції