<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Ірландський Facebook вивів в офшор мільйони фунтів

Автор: Юлія ДАХНО, опубліковано: 25.12.12

Facebook Підрозділ соціальної мережі Facebook в Ірландії минулого року вивів в офшор 440 мільйонів фунтів стерлінгів. Як повідомляє exploreinfo.net, таким чином Facebook зміг знизити податкове навантаження: на Facebook Ireland припадає близько 40 відсотків сукупної виручки соцмережі.

Як вказує exploreinfo.net, Facebook використовував так звану "подвійну ірландську" схему: Facebook Ireland переказувала кошти в "сестринську" ірландську компанію, а потім та перераховувала їх своїй структурі на Кайманових островах. У результаті в 2011 році Facebook Ireland заплатила податок на прибуток у розмірі 2,63 мільйонів фунтів (3,23 мільйонів євро), тоді як її виручка за той же час зросла майже вчетверо - з 229 мільйонів до 1,051 мільярдів євро.

У свою чергу, в Facebook заявили, що компанія дотримується корпоративного законодавства, зокрема правил, що стосуються виплати податків і надання фінансової звітності.

У середині жовтня у британських ділових ЗМІ з'явилася інформація про те, що Facebook недоплачує податки у Великобританії. Як вказувала газета The Independent, для зниження податкового навантаження соцмережа використовувала поширену схему реєстрації істотної частини операцій в Ірландії.

Податкові претензії британська влада пред'явила не тільки до Facebook, але також до мережі кав'ярень Starbucks, пошукача Google та інтернет-магазину Amazon. Зокрема, з'ясувалося, що Starbucks за останні три роки не платила у Великобританії ні прибуткового податку, ні податку на прибуток. На початку грудня мережа кав'ярень пообіцяла британській владі виплачувати більше податків.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції