Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Аудит дизайну

22 січня 2013 р.

Аудит дизайну Аналітик приділяє увагу не тільки загальному враженню від сайту, але також дизайну окремих важливих елементів.

Його завдання не в тому, щоб звернути увагу замовника на несучасність дизайну. "Це не красиво! Це не модно!" - такий, вибачте на слові, аналіз не прикрасить звіт професіонала.

Ефективним може бути навіть сайт із застарілим дизайном і з найпростішою версткою. Все залежить від складу цільової аудиторії і конкрентної ситуації на ринку. Завдання аналітика звернути увагу на чинники, що знижують ефективність даного конкретного сайту в даній конкретній ринковій ситуації. Хороший аудитор вважає за краще не рубати з плеча, рекомендуючи повністю змінити дизайн, а то і замовити новий сайт. Він розуміє, що така "порада" звичайно не реалізується через дорожнечу редизайну. По можливості аналітик знаходить варіанти недорогих удосконалень і лише в крайніх випадках рекомендує провести капітальний ремонт.

Якої шкоди здатний завдати поганий дизайн? Про це можна дізнатися з нашої статті "Як впливає на показник відмов зовнішній вигляд сайту". Продовження Аудит навігації

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції