Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Аудит навігації

22 січня 2013 р.

Аудит навігації Навігація - один з найважливіших чинників ефективності сайту. Аудит сайту без аналізу навігації, все одно, що аудит нової будівлі без перевірки фунтаменту.

Спершу аудитор вивчає бізнес компанії, після чого приділяє увагу структурі сайту. Наскільки добре структура відображає бізнес, і наскільки точно вона відповідає очікуванням ЦА. Деякі сайти в точності повторюють структуру бізнесу замість того, щоб підстроюватися під інтереси користувачів. Наприклад, на таких сайтах легко виявити рубрику "Відділ перевезень", але дуже складно знайти інформацію про вартість і умови перевезень з одного міста в інше.

Аудитор порекомендує варіанти більш дружньої до користувача струкрури. А потім запропонує способи зручної навігації по даній структурі.

Аудит відвідуваності

Завдання аудитора - зрозуміти, чому структура і динаміка відвідуваності саме такі, які є, і що можна зробити, щоб її змінити до кращого. Він досліджує джерела трафіку, ключові запити входу, сторінки з високими і низькими показниками відмов, найпопулярніші сторінки входу, внутрішні шляхи по сайту і багато інших чинників.

Ці дані розглядаються не самі по собі, а у зв'язку з іншими елементами сайту: навігацією, дизайном, контентом і юзабіліті в цілому.

Інші параметри

Ми перерахували основні складові маркетингового аудиту. Проте він ними не обмежується. Як додаткові опції аудитор може запропонувати:

- Порівняльний конкурентний аналіз. Порівняння основного сайту з сайтами декількох конкурентів. У чому переваги конкурентів, а в чому слабкі сторони?
- Оцінку дружності сайту до соціальних медіа: соцмереж, закладних сервісів, мікроблогів і т.п.
- Вивчення іміджу сайту і компанії в інтернеті. Порівняння з конкурентами.
- Оцінку найбільш ефективних методів просування сайту онлайн.

Початок Що таке маркетинговий аудит?

Определить победителя легко сообщество живые елки спб. . Перетяжка сидений спб цена прайс лист пошив чехлов профессиональный перетяжка.
Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції