<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

14 травня 2012

Торгівля на Форекс На даний момент на ринку компанією Форекс пропонується унікальна можливість заробити навіть тим людям, які не мають у своєму розпорядженні необхідної кількості фінансів для відкриття першого депозиту. Багато хто з брокерів використовує саме цю методику для залучення потенційних клієнтів.

Така методика грунтується на бездепозитних бонусах, які дають можливість трейдеру протягом деякого часу торгувати на біржі за гроші компанії. Що це за види бонусів і що вони з себе представляють? Чому такі бонуси приносять вигоду як трейдерам так і брокерам? Чи правдива думка, що такі бонуси - це найперспективніший напрям на ринку форекс?

Із цього приводу в середовищі інвесторів і трейдерів думки розходяться. Одні упевнені, що ці бездепозитны бонуси дають клієнту унікальну можливість торгівлі на фінансовому ринку, навіть не маючи достатньої кількості фінансових коштів на власному депозиті. Коли ви торгуєте і здійснюєте різного роду операції на гроші брокера, ви, в першу чергу, позбавляєтеся від психологічного комплексу, який пов'язаний з переходом з демо - рахунків на реальні торгові рахунки, а також маєте можливість забрати в кінці свій виграш, повернувши при цьому лише власні кошти компанії. За такою методикою можна убити двох зайців одним пострілом.

Інша думка експертів не так оптимістична: для деяких гравців на біржі Форекс такі бездепозитны бонуси є не що інше, як черговий обман. Аргументують свою думку експерти тим, що грошову суму безоплатно жоден брокер трейдеру не дасть.

За словами Євгенія Ольховського – що веде канадського фахівця Академії Форекс початківцем Masterforex-V, ці дві думки мають власне право на життя. Одержавши такий грошовий бонус на рахунок, недосвідчений трейдер-початкывцеь опиняэться з психологічної точки зору дуже прив'язаним до компанії. Така методика не особливо популярна на Заході, тому що обмежує свободу вибору трейдерам-початкывцям.

У Росії і в країнах СНД такою методикою зазвичай «ловлять» клієнта, після цього в недалекому майбутньому перекладають його з демо-рахунку на реальний торговий рахунок і врешті-решт недобросовісний брокер просто «зливає» його рахунок. Чесні і порядні компанії теж намагаються залучити нових клієнтів за допомогою бездепозитного бонуса, які в майбутньому почнуть торгувати в цій компанії. За умови співпраці з професійним і добросовісним брокером така методика приносить обом сторонам помітну вигоду.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції