<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс

06-06-2012

Інгебор Моц Живуть серед нас люди, які дивують, вражають, окриляють, дарують надію. Якщо наші пенсіонери ведуть постійну боротьбу за виживання, то деякі німецькі бабусі запросто стають мільйонершами. Пенсіонерка з маленького німецького містечка за 8 років перетворила 40 000 євро на 500 000 євро. Звуть цю просунуту стареньку фрау Інгебор Моц. Вона продає і купує валюту на Форексі і на цьому заробила один мільйон доларів.

Інгебор Моц — майже типова німецька самотня пенсіонерка. Їй 83 роки, живе вона в крихітному містечку Гісені, в невеликій квартирці, обставленими затишними старомодними меблями з фотографіями родичів на стінах. Здавалося б, ідеальна середньостатистична німецька пенсіонерка. Якби не одне «але». Фрау Інгебор Моц — один з найуспішніших приватних біржових гравців Німеччини. За вісім років самотня пенсіонерка зуміла заробити на біржі 500 тисяч євро і не збирається зупинятися на досягнутому. Щодня вона заробляє на Форексі близько 5-10 тисяч доларів. Сьогодні Інгебор Моц - популярна людина в Німеччині. Вона написала книгу, роздає інтерв'ю, читає лекції, учить пенсіонерів, як робити гроші.

Користувачі інтернету і брокери захоплені методикою бабусі. Ось що пише eagle: «Бабуся молодець хоч би тому, що в свої роки до чогось прагнути, а не сидить у віконця і, лаючи сучасність, ностальгує по своїй молодості. Ще раз переконуєшся, що все геніальне - просто!!!». Свої секрети бабуся ні від кого не приховує. Вона купує акції за низьким курсом і через рік-півтора продає за вищим. Акції купує тільки у компаній з солідною історією. Особиста перевага фрау Моц: вона купує тільки акції банків. «У біржовому зведенні мене цікавлять три цифри: скільки коштують акції цієї компанії сьогодні і яка була їх максимальна і мінімальна ціна за останній рік. Якщо нинішня вартість акцій близька до мінімуму, це означає, що у компанії серйозні труднощі», - проводить аналіз бабуся-профі. Вона завжди уважно вивчає склад акціонерів компанії. Якщо всі акції на руках у кількох великих акціонерів, це означає, що вони не ділитимуться прибутком з дрібними вкладниками, тобто виплати по дивідендах будуть дуже малі. А якщо компанія платить невеликі дивіденди, бабуся відмовляється від покупки: «Я — стара самотня жінка, мені треба на щось жити. Тому для мене дивіденди дуже важливі».

Ось коротко поради бабусі гравцям-початківцям. Фрау Інгебор Моц рекомендує купити для початку акцій на тисячу євро і поставити собі мету: через певний час стати власником тисячі акцій компаній, що входять в індекс DAX. Тисяча — це чудове магічне число. Бабуся радить тримати акції не менше року, але не більше двох років — за цей час папери великої компанії напевно підростуть, але і ви не встигнете дуже прив'язатися до них. Не можна ставитися до грошей, які вклали в акції, як до заначки на чорний день, як до рятівних коштів, які ви можете при необхідності витратити на свої споживчі потреби. Пристрасть до споживання — головна небезпека для біржового гравця. «Давайте їм рости, допомагайте їм, спрямовуйте їх, але не виводьте їх з процесу зростання», - радить Інгебор Моц Так, ви можете вийти з гри через рік-другий і купити на зароблені гроші машину.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції