<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

Торги на біржі Форекс

07-06-2012

Торги на біржі Форекс В умовах розвитку технологій багато людей отримали широкі можливості заробітку в мережі Інтернет. Багато хто з них сьогодні намагається освоїти біржу Форекс, яка дозволяє одержувати високі доходи, при цьому працюючи лише на себе. Але, на жаль, далеко не кожен трейдер здатний досягти великих висот на торгах. Пояснення цьому дуже просте: валютна біржа не настільки проста, як про неї прийнято думати, а робота на ній вимагає додаткових знань і умінь.

Як працює Форекс?

Біржа Форекс є торгівлею валютами різних країн світу, яка здійснюється через Інтернет. Велика кількість охочих взяти участь в торгах пояснюється тим, що робота на біржі доступна будь-якій людині, яка має персональний комп'ютер і вихід в Інтернет.

Процес відбувається приблизно таким чином: наприклад, у вас відкрита позиція по парі євро/долар, при цьому долар коштує 1,4416 євро. Через декілька годин курс змінюється, і ціна долара становить 1,4816 євро. Якщо ви закриваєте позицію у цей момент, то ваш дохід складе 3 центи з кожного долара. Враховуючи то, що гра на біржі може здійснюється на суму близько півмільйона, то прибуток від однієї такої операції може складати близько п'ятнадцяти тисяч доларів. Погодьтеся, це вже солідна сума. Більше того, ви можете здійснювати не одну таку операцію на день, враховуючи постійні щогодинні коливання курсу валют.

Що потрібно для гри на біржі?

Перед початком торгів потрібно вибрати компанію-брокера, в якій ви відкриватимете депозит. Брокерські кампанії на біржі виконують функцію кредиторів. Наприклад, якщо ви поклали тисячу доларів на свій рахунок, вибравши при цьому кредитне плече 1:500, то можете торгувати на біржі з сумою у півмільйона доларів. Це достатньо вигідно, тому що власних грошей в такій кількості практично ні у кого немає.

Кредитне плече чинить вплив на ваші доходи, одержані від кожної операції. Якщо ви не помилилися в своїх розрахунках, і операція принесла прибуток, то вся сума від прибутку буде зарахована на ваш рахунок, окрім так званого спреда.

Візьмемо за приклад все ті ж цифри. Ваше кредитне плече 1:500, на рахунку знаходиться вкладена вами тисяча доларів. Після вдалої операції в 1 лот, який становить сто тисяч умовних одиниць, ваш прибуток склав тисячу доларів. Спред становить п'ять доларів, які і віднімуть із загальної суми вашого доходу. Відповідно, на вашому рахунку знаходитиметься сума у 1995 у.о. Це і є ваші гроші, якими можна розпоряджатися як завгодно. Ви можете продовжити торги, збільшуючи свій прибуток, чи перевести їх ц готівку, вивівши з свого торгового рахунку.

І, нарешті, важливо пам'ятати, що на Форекс заробляє не той, хто сподівається на успіх, а лише той, хто прикладає максимум зусиль, вникає в принципи роботи цього валютного ринку і необхідними навиками.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції