Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Бюджет компанії на хвалебні відгуки в інтернеті

Бюджет компанії на хвалебні відгуки в інтернеті Середній бюджет для невеликої або молодої компанії на розповсюдження позитивних відгуків 8-10.000 рублів, для компанії середнього рівня - 25-30.000 рублів в місяць.

Тривалість кампаній по розповсюдженню відгуків звичайно складає від 3-х до 6-ти місяців. Втім, є випадки і триваліших кампаній: 1-1,5 роки. Тривалий період розповсюдження позитиву характерний для фірм, які продають складні товари і послуги, наприклад пластикові вікна і тури. В цьому випадку в інтернеті багато негативних відгуків від клієнтів, які бізнес прагне зрівноважити за допомогою позитиву.

Написання відгуків звичайно передається на аутсорсинг фрілансеру або агентству. Приблизно 70% позитивних відгуків створюється під керівництвом компанії, а 30% - відгуки від реальних клієнтів.

Інтернет-майданчики для розповсюдження відгуків (у порядку популярності): тематичні форуми, спеціалізовані сайти відгуків (spr.ru, mosgid.ru і т. д.), блоги, тематичні сайти, соціальні мережі.

Основна помилка компаній при розповсюдженні відгуків - бажання опублікувати якомога більше повідомлень за короткий проміжок часу. Наприклад, 300 відгуків за 1 місяць. Як правило, ці нереалістичні плани закінчуються плачевно: видаленням відгуків модераторами і баном аккаунтів компанії на сайтах, де ці відгуки розміщуються.

Розміщення позитивних відгуків про компанії і бренди - популярний напрям партизанського маркетингу. Фахівці прогнозують зростання бюджетів на цю послугу на 5-10% в 2013 році.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції