Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Blackberry10 всім розповість, що ви дивитеся порно, а Яндекс відфільтрує небажані сайти

10.04.2013 11:30

Морозильная камера Горенье До уваги власників смартфонів під управлінням BlackBerry Z10.

Інтеграція нового BlackBerry Messenger розповідатиме всім вашим знайомим, а також членам сім'ї, внесеним в список контактів, про ваше особисте життя в Інтернеті.

Програма BBM зберігає всю історію у медіаплеєрі і відправляє оновлення статусу кожного разу, коли ви програєте новий аудіо- або відеофайл.

Можливо, це вам не зашкодить, якщо ви переглядаєте телесеріали або ділитеся посиланнями на музику. У ОС BlackBerry 10, відео запускають сеанс медіаплеєра. Тут і починається найцікавіше.

Якщо ви переглядаєте канали на YouTube, то нічого страшного не відбудеться. Проте якщо BlackBerry Messenger відтворює порно, то про це обов'язково дізнаються всі абоненти в списку контактів. Хоча цю функцію і можна відключити, велика кількість користувачів дізнається про це надто пізно. Тому в такому разі очевидно краще не дивитися порно онлайн, а скористатися HD porno.

Тим часом, у розвиток порнографічної тематики, відзначимо, що нещодавно «Яндекс» запустив безкоштовний DNS-сервіс фільтрації небезпечних сайтів і сайтів для дорослих.

Сервіс «Яндекс.DNS», доступний у версії бети, працює у трьох режимах: «Без фільтрації», «Безпечному» і «Сімейному». У першому режимі фільтр відключений, другий блокує заражені і шахрайські сайти, а третій фільтрує не тільки шахрайські сайти, але і сайти для дорослих.

Фільтрація контенту відбувається шляхом добровільного підключення до одного з трьох серверів «Яндекса». Для цього необхідно змінити налаштування DNS-сервера в мережевих настройках маршрутизатора, ПК або мобільного пристрою.

При спробі заходу на небезпечну сторінку користувач «Яндекс.DNS» побачить повідомлення про те, що сайт заблокований. Список сайтів, які підпадають під фільтрацію, не має нічого спільного з «чорним списком» сайтів, складеним Роскомнаглядом, запевняють у «Яндексі». Так, в категорію «небезпечні» потрапляють ресурси, які не пройшли перевірку антивірусних програм «Яндекса», а в категорію сайтів для дорослих – той же список адрес, що і в «сімейному пошуку» «Яндекса». Сайти, що містять нецензурну лексику або пропаганду суїциду, в цей список не входять. Користувач не може самостійно добавляти сайти в сисок заблокованих, але може пожалітися пошукачу на певний сайт.На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції