Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

А чи є продажі в соціальних медіа?

А чи є продажі в соціальних медіа? Зараз скажемо те, в чому більшість маркетологів бояться признатися своїм клієнтам: "Чи є життя на Марсі, чи немає життя на Марсі - науці це не відомо, вона поки не в курсі справи". Будь-яке просування в соціалках в найближчі 3-4 роки – експеримент за свій рахунок. На Заході вже є деяка статистика і кейси, але вони описують аудиторію англомовних соціальних сервісів, яка кількісно і якісно відрізняється від нашої.

Можемо лише висловити припущення: у 99% випадків за допомогою SMM (Social Media Marketing) не вийде досягти помітного зростання продажів. На початку грудня було підведено підсумки SMM-розкручування інтернет-магазину, який продає ігри для дітей. Підсумки вийшли такі: протягом осені число відвідувачів на сайті збільшилося на 56%, а конверсія відвідувачів в клієнтів на 8%.

Серйозним кейсом це не назвеш, але деякі висновки можна зробити. Найпомітнішою зміною стало збільшення потоку відвідувачів з цільових майданчиків. Конверсія виросла у меншій мірі: користувачі соціальних мереж, читачі блогів і т.д. з цікавістю відносяться до нової інформації і клікають на посилання, проте вони рідко готові зробити покупку негайно. У цьому вони відрізняються від відвідувачів, які приходять через пошук.

Якщо Twitter і інші соціальні медіа - одні з перших інструментів інтернет-маркетингу у вашій практиці, то краще відкладіть їх на полку і займіться чимось кориснішим. SMM – це десерт інтернет-маркетингу, апетитне тістечко після ситного обіду. Продовження Причини невисокої ефективності Twitter

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції