Чистий прибуток Facebook зріс майже удвічі в третьому кварталі

Фейсбук

Чистий прибуток найбільшої в світі соцмережі Facebook склав у третьому кварталі 2014 року 806 мільйонів доларів, що майже на 90 відсотків перевищує показник за аналогічний період минулого року в 425 мільйонів доларів. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Квартальний прибуток Facebook в розрахунку на акцію оцінена в 0,3 долара в порівнянні з 0,17 долара за попередній рік. Виручка соцмережі за липень-вересень зросла на 59 відсотків – до 3,2 мільярда доларів. Аналітики прогнозували зростання квартальної виручки до 3,11 мільярда доларів, так що компанії вдалося перевищити очікування ринку.

Велика частина квартальної виручки – 92,5 відсотка – згенерована за рахунок реклами, решта Facebook отримала у вигляді комісії з платежів і продажів товарів у додатках. Рекламна виручка виросла за квартал на 64 відсотки порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Приблизно 66 відсотків рекламної виручки або 1,95 мільярда доларів Facebook згенерувала за рахунок мобільної реклами. Цей показник у Facebook збільшується від кварталу до кварталу – ще рік тому цей показник оцінювався в 41 відсоток.

За прогнозом аналітиків з eMarketer, за підсумками року виручка Facebook від мобільної реклами складе 10,9 мільярда доларів – однак поки за три квартали в сумі соцмережа відзвітувала приблизно про 5 мільярдів доларів доходу з цього джерела.

На кінець червня у Facebook було 14,25 мільярда доларів у готівці і їх еквівалентах. На початку кварталу Facebook оголосила про намір купити платформу для розміщення онлайн-відеореклами LiveRail.

Фейсбук
Акції Facebook втратили 11 відсотків через зростання «інвестицій в майбутнє»

Акції соцмережі Facebook втратили понад 11 відсотків вартості на електронних торгах після закриття біржі на тлі повідомлення про плани різко збільшити вкладення в довгострокові проекти в 2015 році і прогнозу про уповільнення темпів зростання виручки. Про це свідчать дані біржі Nasdaq.

Фейсбук
Як відреагували користувачі Instagram на придбання мережі Фейсбуком

Користувачі Instagram відреагували на продаж проекту в руки Facebook стримано, якщо не сказати більше. Деякі стали впізнавати (що характерно – через Twitter), які є конкуренти у Instagram і зручно користуватися їх послугами, інші – розповідати , як видалити всі свої фотографії з сервісу, щоб вони не потрапили до Цукербергу.

Фейсбук
Що купив Facebook?

Instаgram – така ж соціальна мережа, що і Facebook, тільки зі своїми заморочками. Тут в першу чергу публікуються фотографії і перш за все – зняті на смартфони.