Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Для бізнес-аудиторії потрібні окремі групи в соцмережах

Для бізнес-аудиторії потрібні окремі групи в соцмережах Звичайно компанії з двома категоріями цільової аудиторії обмежуються створенням одного офіційного аккаунта на кожній соцмережі (Facebook, Вконтакте і т. д.). В цьому аккаунті вони публікують як споживчий, так і бізнес-контент. Проте таке змішування заважає привернути увагу як читачів бізнесу, так і рядових споживачів.

Цьому є декілька причин. Бізнес-аудиторії не цікаві 90% тієї інформації, яка розміщується для покупців і співробітників компанії: пізнавальні матеріали, гумор, голосування, вакансії і ін. Також інформація для широкої аудиторії заважає виявленню і сприйняттю бізнес-контенту. При підписці на оновлення груп бізнес-читач одержуватиме часті повідомлення про непотрібний йому контент. Він швидше відпишеться від повідомлень, ніж стане знайомитися з оновленнями в групах.

Створення окремих аккаунтів в соцмережах для бізнес-аудиторії дасть можливість докладніше зупинитися на темах бізнесу, які будуть нецікаві для широкої публіки. Бізнес-аккаунти можна оформити в своєму стилі і сформувати зовсім іншу інтонацію при створенні контенту.

Аренда мачтовых грузовых подъемников remservice61.ru.
Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції