Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Доходи від мобільної реклами складуть $11,4 млрд в 2013 р., – Gartner

18.01.2013 09:41

Доходи від мобільної реклами Доходи від мобільної реклами складуть в 2013 році $11,4 млрд, що на $1,8 млрд більше, ніж в 2012. Про це повідомляє ТАСС-ТЕЛЕКОМ з посиланням на дослідження Gartner.

Читайте також:

До 2016 року доходи зростуть до $24,5 млрд, що на 400% більше, ніж в 2011 році. При цьому зростання виявилося вищим, ніж очікувалося спочатку, уточнюється в дослідженні. Це пов'язано з різким зростанням кількості мобільних пристроїв.

Мобільна реклама розвивається різними темпами, залежно від регіону. Історично розвиток технологій в Японії і Південній Кореї дозволив азіатсько-тихоокеанському регіону стати лідером в області мобільної реклами. Ринки Китаю і Індії, що розвиваються, в майбутньому також внесуть свій внесок в лідерство регіону, вважають дослідники.

Проте, за прогнозами Gartner, Північна Америка і Західна Європа зменшать відставання від Азії в цій області завдяки посиленню ринку мобільної реклами і перетягуванню нею в свою сторону бюджетів, які раніше завжди діставалися радіо і друкарській пресі. На решті ринків – в Латинській Америці, Східній Європі, на Близькому Сході і в Африці – зростання ринку мобільної реклами залежатиме від розвитку технологій і стабілізації економік держав. Головні ролі в цих регіонах грають ринки Росії, Бразилії і Мексики.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції