Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Чи є доступ до інсайдерської інформації з Яндекса?

Чи є доступ до інсайдерської інформації з Яндекса? Не дивлячись на чутки, такого доступу немає ні у кого і бути не може. У Яндекса можуть бути одиниці людей, які повністю «володіють питанням», інші знайомі тільки зі своєю ділянкою роботи. Окрім цього, динаміка змін алгоритмів така, що будь-який інсайд даремний, тому що SEO не біржа, де на інсайді можна спішно зрубати грошей і відпочивати все життя на Мальдівах або в місцях не таких віддалених. Все міняється, потрібна постійна робота, ніякий короткочасний інсайд тут не допоможе.

Чергове питання стосується напряму, в якому рекомендується розвивати SEO-агентство.

Про Захід я вже писалось. Додамо, що для будь-якої крупної SEO-компанії настала пора розлучатися в тісним SEO-одягом. Треба вкладатися в нові послуги. За спостереженнями, для просування в інтернеті добре працює зв'язка певних інструментів («коктейлі»): SEO+контекст, SEO+PR, SEO+PR+SMM. Традиційний SEO не дасть такого ж ефекту, як один з «коктейлів». Інший перспективний напрям: маркетинговий аудит і оптимізація сайту. У інтернет-маркетингу наступає період т.з. комплексного аудиту, тобто всестороннього аналізу сайту як з технічної, так і з маркетингової точки зору. Достатньо нашвидку проглянути сайти крупних SEO- і маркетингових агентств, щоб відзначити наступний факт: на новому ринку маркетингового і комплексного аудиту починається неспішна боротьба за клієнта. Послуга з аналізу сайту починає входити в основне меню майже всіх компаній, які займаються просуванням в інтерніті. Процес тільки почався, проте його ескалація не за горами.

Невелика суперечка виникає навколо питання: «Скільки коштують погодинні послуги SEO-консультанта?» Пропонуюємо подивитися на нього під іншим кутом і відповісти на зустрічне питання: «Скільки коштують погодинні послуги стоматолога?» Ви готові платити своєму стоматологу за годину роботи? Тому рекомендуюємо відштовхуватися не від годин, а від об'єму роботи. Рекомендації по оптимізації коштують від 15 000 руб. Верхня планка може доходити до 100 тис. для дуже крупного і складного сайту. Погодинна оплата - відмінний спосіб маніпуляції і витягування грошей з клієнта. Якщо Ви знайомі з книгами Джона Грішема - колишнього юриста - він там часто згадує схеми маніпуляції з часом і витягування з клієнтів грошей за години. Треба платити не за час, а за розв'язану проблему. Сподіваємося, що оплата за розв'язану проблему, а не за час, стане новою тенденцією інтернет-маркетингу.

Початок SEO: куди рухаємося?

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції