Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Digital-агентства чекає криза?

9 лютого 2012 р.

Digital-агентства чекає криза? Аліна Назарова

Розвиток digital-напряму відбувається не тільки безпосередньо в digital-агентствах, але і у всіх традиційних рекламних агентствах, з'ясувала незалежна дослідницька компанії Forrester Research.

У зв'язку з цим, і ті і інші стикаються з певними труднощами в розвитку і позиціонуванні себе на ринку. Дослідницька компанія Forrester Research провела опитування серед 98 рекламних агентств США, що розрізняються по сферах і масштабах діяльності, а також опитала керівників 30 різних агентств і 10 компаній-клієнтів.

В ході опитування, 86% традиційних РА заявили, що digital займає в їх роботі стільки ж відсотків, скільки і розробка стратегій брендів і продакшн. Оскільки, часто клієнти, звертаючись в традиційні РА, вважають за краще, щоб агентство брало на себе повний спектр послуг, включаючи digital.

В той же час не кожне digital-агентство може взяти на себе всі функції традиційних РА і, наприклад, очолити напрям стратегій бренду. До того ж, якщо говорити про Росію, то у молодої галузі digital ще не так багато хороших маркетологів взагалі.

Дослідники вважають, що на цьому фоні digital-агентствам буде складніше виділитися з своїми пропозиціями, оскільки кожне рекламне агентство пропонуватиме і digital теж.

Як прогнозує Forrester, попит на digital-маркетинг ростиме. Через 5 років американські компанії витратять на інтерактивний маркетинг стільки ж, стільки вони витратили на ТБ в 2011 році ($77 млрд.).

Цифри вражають, але при цьому посилюється і конкуренція традиційних рекламних агентств з digital-агентствами. Причому, останні можуть відчувати кризу. Згідно з дослідженням RSW/US, з 174 директорів по маркетингу, тільки 33% вважають, що digital-агентства довго протримаються, залишаючись в нинішньому положенні.

Але думаю, не варто робити скороспішний висновок, що традиційні агентства витіснять digital-агентства, оскільки перші не завжди володіють такими ж технічними можливостями і знаннями про сферу digital. Крім того, додавши у функціонал рекламного агентства ще і digital послуги, на практиці виявляється, що процеси в digital агентстві колосально відрізняються від процесів звичайного рекламного агентства.

Що стосується спеціалізованих digital-агентств, то для успішної конкуренції, у них є два варіанти: зайняти унікальну позицію і розвивати свою стратегічну роль для брендів, або розвивати і створювати власний платформені комунікації, щоб залишитися в авангарді технологій і медіа платформ.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції