Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

У 2011 році об'єм мобільного трафіку подвоївся

9 лютого 2012 р.

У 2011 році об'єм мобільного трафіку подвоївся Жанна Рожкова

За рік що пройшов частка загальносвітового мобільного трафіку збільшилася з 4,3 до 8,5%, повідомляє компанія Stat Counter. За даними компанії, двократне збільшення мобільного трафіку відбувається щорічно з 2009. Варто відзначити, що тоді його частка складала 0,7%. Третина мобільного трафіку доводиться на телефони на базі операційної системи Symbian (виробник - Nokia). Майже чверть трафіку йде з пристроїв Apple. Практично аналогічний результат показують пристрої на базі Android.

Об'єми мобільного трафіку покажуть відмінне зростання, упевнені компанії по всьому світу. Наприклад, за даними компанії Cisco, об'єм мобільного трафіку з 2010 по 2015 рік збільшиться в 26 разів. А аналітики інвестбанка Morgan Stanley навіть висунули припущення, що до 2015 року об'єм мобільного трафіку перевищить об'єм комп'ютерного.

Я повністю згодна з представленими прогнозами – все більше інтернет-користувачів починають використовувати для виходу в Мережу мобільні пристрої (благо, лінійки продуктів, що постійно розширюються, дають нам необмежений вибір пристроїв). Причини прості і зрозумілі: ритм життя стає все швидшим і динамічним, а саме життя – все більш віртуальним і цифровим. Сучасні інтернет-користувачі не сидять на місці, а мати доступ до пошти, Facebook і «В Контакті» потрібно 24 години в добу. Про те, що мобільні пристрої вже скоро витіснять комп'ютери, говорити, звичайно рано (все ж таки не вся інтернет-аудиторія настільки просунута). Але думка про зсув у бік мобільних вже ні у кого не викликає сумнівів.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції