Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Мобільний ринок підкорився браузеру Android

6 березня 2012 р.

Мобільний ринок підкорився браузеру Android Жанна Рожкова

Opera перестала бути мобільним браузером №1 у світі. За даними аналітичного сервісу StatCounter, в лютому 2012 Opera з часткою в 21,7% поступилася своїм місцем браузеру операційної системи Android з показником в 22,67%. Хоча ще в січні 2012 частка Opera складала 23,34%, а мобільного браузера Android - 21,39%.

За останній рік мобільний браузер Android показав стрімке зростання популярності – ще рік тому його частка дорівнювала 14,7%, а зараз в 1,5 разу більше. Фахівці пояснюють такий стрибок збільшенням кількості Android-пристроїв. Як повідомляє провідний аналітик Mobile Research Group Ельдар Муртазін, щодня по всьому світу активується близько 850 000 пристроїв з операційною системою Android, а всього у світі - вже близько 300 млн. таких пристроїв.

Проте, у нас браузер Opera як і раніше найулюбленіший - його частка в 65,47% достатньо значна. За ним йде браузер Safari (Apple) з часткою 12,09%, а Android займає почесне третє місце з часткою в 10,85%.

Проте світові тенденції потихеньку впливають і на нашу мобільну дійсність: за минулий рік частка Opera впала (у лютому 2011 вона складала 71,5%), а частка Anroid виросла в 1,5 разу.

Думаю, намічені тенденції продовжать розвиватися і далі. Пристрої з Android набирають все більшу популярність як у нас, так і у всьому світі, а значить, частка мобільного браузера Android продовжить рости. Любима мобільними користувачами Opera, але мій погляд, також не втратить своєї популярності, але частка цього браузера трохи істотно скоротиться.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції