Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

У ВКонтакті з'являться інтернет-магазини

14 березня 2012 р.

У ВКонтакті з'являться інтернет-магазини Анастасія Марголіс

У ВКонтакті з'явилася можливість створювати інтернет-магазини:

«З сьогоднішнього дня [13.03.2012] на основі API соціальної мережі стало можливо створювати повноцінні інтернет-магазини. Раніше будь-які товари, що набувають в додатках, можна було оплачувати тільки голосами ВКонтакті.

Тепер це обмеження розповсюджується тільки на віртуальні товари. ВКонтакті додає новий тип додатку — «Магазин». Він зможе приймати оплату за реальні товари і послуги зручними способами. При цьому ніякій комісії з боку ВКонтакті стягуватися не буде».

Розробники завіряють, що нововведення соцмережі обумовлене прагненням надати користувачам доступ до якісних і безпечних магазинів. Пройти модерацію «В Контакті» можуть тільки ті додатки-магазини, які відповідають спеціально складеному переліку вимог. Зокрема, інтернет-магазини повинні обов'язково здійснювати доставку товарів по всій Росії/країні роботи магазина. Приймати оплату через SMS-платежі і підписки, а також продавати купони і знижки заборонено.

Якщо врахувати, що зовсім недавно ВКонтакті інтегрувалася з Яндекс.Деньгами, можна припустити, що російська соцмережа має намір стати першою в Рунеті і в категорії можливостей для брендів. Хай недостатньо якісна, та зате найбільша аудиторія серед російських соцмереж. Можливість продавати рекламу. Мабуть, у ВКонтакті достатньо високі шанси стати кращою соцмережею для бізнесу в Рунеті.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції