Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

CallTouch - новий аналітичний сервіс для маркетингу

29 травня 2012 р.

CallTouch - новий аналітичний сервіс для маркетингу Новий аналітичний сервіс CallTouch пройшов період тестової експлуатації, протягом якого з його інструментарієм працювали декілька компаній-клієнтів. На даний момент можна констатувати факт виходу на ринок серйозного автономного проекту, здатного достовірно показати власникам бізнесу джерела клієнтських звернень по телефонних номерах, унікальних для кожного рекламного майданчика.

Користувач, що зробив перехід з рекламного звернення будь-якого формату на сайт компанії, бачить телефонний номер, що є ідентифікатором джерела його переходу. Результативність системи CallTouch, полягає в тому, що компанія-рекламодавець об'єктивно оцінює зацікавленість аудиторії кожного рекламного майданчика, одержуючи додаткові об'єктивні відомості про результати її цільової активності у вигляді дзвінків і замовлень. Це дозволяє не тільки вірно оцінити ефективність майданчиків, але і планувати медіа-бюджет з максимальною економічною вигодою.

За оцінками експертів ринку інтернет-маркетингу, поняття трафіку зараз не розглядається як кінцевий маркетинговий результат. Збільшена аудиторія сайту тільки тоді представляє інтерес, коли вона ефективно конвертується в продажі рекламованого об'єкту. Саме ця обставина є предметом вимірювання сервісу CallTouch. Сервіс є платним для компаній-клієнтів: платня стягується за використовувані унікальні номери, підключені по безлімітному тарифу. Дзвінки при цьому можуть маршрутизуватися на будь-який зручний компанії номер.

Сервіс орієнтований на два сегменти користувачів бізнесу: перший - це самостійні компанії, зацікавлені у вимірюванні ефективності своїх рекламних джерел; другий - рекламні агентства, націлені на підвищення ефективності кампаній клієнтів, - говорить Євгеній Власов, керівник проекту CallTouch. - Агрегуючи свої зусилля, ми надаємо кінцевому клієнту якісніший аналітичний продукт, що включає, окрім звичайної статистики відвідин, інформацію по конверсії в дзвінки: підрахунок унікальних дзвінків, підрахунок дзвінків з кожного джерела, вибірка дзвінків по тривалості, конверсія пряма і відкладена, а також супутні послуги у вигляді аудіозапису розмов, представлення номерів абонентів, переадресації на телефонні номери і сервіси інтернет-телефонії.

Одним з перших бізнес-користувачів CallTouch стало рекламне агентство «МедіаНація». Результати роботи коментує для сайта 100news.net Зураб Полосін, управляючий Директор агентства:

Відстежування конверсії в дзвінки на стороні клієнта, як правило, зводиться до питання «Звідки ви про нас дізналися?» Проте в цьому випадку дуже великий людський чинник і мала точність вимірів. Крім того, коли у вас багато рекламних каналів, відстежити по ним конверсію в дзвінки «по-старому» завдання не тривіальне. На якийсь час, потреба нашої компанії в даній інформації була знята за допомогою «Цільового дзвінка» від Яндекса, але зважаючи на відсутність можливості розділяти дзвінки, хоча б на Дірект і Маркеті, не кажучи вже про розділення по кампаніях, було ухвалене рішення переходити на більш функціональний і спеціалізований сервіс по відстежуванню дзвінків. Таким сервісом для нас став CallTouch. Агентство надає дані по рекламних активностях клієнта і методах їх розмітки, наприклад, за допомогою UTM міток - все інше ми одержуємо в оперативних звітах. CallTouch - працездатний інструмент для відстежування конверсій в дзвінки, аж до дзвінків по конкретному ключовому слову.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції