Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Покупці визначили кращих онлайн-рітейлерів в Німеччині

15.02.2013 10:55

Покупці визначили кращих онлайн-рітейлерів в Німеччині Найбільш відвідуваними онлайн-магазинами в Німеччині в 2013 році були Amazon, музичний магазин Thomann і магазин з товарами для домашніх тварин zooplus. Про це мовиться в опитуванні онлайн-покупців, яке проводилося ECC Handel в співпраці з Hermes, передає smart-payments.info.

Читайте також:

У ньому взяло участь більше 10 тис. покупців інтернет-магазинів країни, які визначали найбільш успішні німецькі онлайн-магазини і чинники їх успіху ("Success factors in e-commerce - Germany's topmost online stores").

Учасникам опитування пропонувалося зробити вибір кращого магазину із списку 100 німецьких онлайн-рітейлерів в одинадцяти різних категоріях. Бали нараховувалися виходячи з критеріїв дизайну сайту ("Website design"), ефективності витрат ("Cost-effectiveness"), асортименту товарів ("Range of products"), платіжних опцій ("Payment options"), доставки ("Shipping and Delivery"), дружності інтерфейсу ("User friendliness") і сервісу ("Service").

Таким чином, німецькі представники малого і середнього бізнесу (SME) зайняли вищі місця і одержать нагороду за успіхи в онлайн-бізнесі "Online Business Award", яка вручається Центром E-Commerce (ECC Handel) спільно з Hermes.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції