Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Фраза

21 січня 2013 р.

Фраза Найулюбленіший прийом недосвідченого журналіста і копірайтера - починати здалеку, із загальних слів. Досвідчені редактори знають про це, тому початок статті шматують і скорочують без жалю - там більше всього "води".

Перший абзац - найскладніше і найслабкіше місцем багатьох статей. Одна з найулюбленіших фраз поганого автора: "Ні для кого не секрет, що...". З цієї фрази звичайно починають статті, і по ній можна швидко визначити, варто читати далі чи ні.

Наприклад, так:
"Ні для кого не секрет, що миші сірі, тому сірий колір часто називають мишачим. З цієї причини президент Буркіна-Фасо наказав розробити нову уніформу для вищого офіцерського складу".

або так:
"Ні для кого не секрет, що Китай - найнаселеніша країна світу, тому китайцям не вистачає полів і городів в рідній країні. Населення Китаю почало колонізацію Папуа-Нової Гвінеї."

Хороший редактор виправить так:
"Президент Буркіна-Фасо наказав розробити нову уніформу для вищого офіцерського складу, тому що їх сірі костюми нагадують йому про мишей, яких так боїться його матінка."

і так
"За останні 5 років до Папуа-Нової Гвінеї переселилися 80 млн. китайців. Сьогодні вони висунули пропозицію перейменувати країну до Папуа-Новий Китай."

Чому варіанти редактора кращі, ніж варіанти недосвідченого журналіста? Тому що вони починають текст з найголовнішого, з суті статті. Читачу дають можливість відразу оцінити корисність цього матеріалу. Корисний - читаємо далі, ні - не витрачаємо свій час. Особисто мені також подобається, що варіант редактора не приймає читача за ідіота. Тільки ідіоту потрібно нагадувати про те, що і так ні для кого не секрет. Продовження Абзац

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції